Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire gond egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gond egy kapcsolatban ha az egyik fél butának nézi a másikat?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 éve vagyunk együtt. Mostanában van hogy a fejemhez vágja, milyen buta vagyok, meg ha milyen elmém van stb. Ez rosszul esik. Megkérdeztem miért mondd ilyeneket, azt mondja mert olanokat mondok meg csinálok. De ez szerintem nincs így. Egyébként az lehet hogy hisztis vagyok kicsit, de buta nem!!! Sőt vannak akik azt mondják komoly vagyok. Nem értem. Tudom, hogy ez így nemjó, de mit tegyek? Amúgy tudom hogy szeret, jól kijövünk amúgy, az ágyban is minden jó (szerinte verhetetlen vagyok, és ez nem dicsekvés) de nem tudom mit csináljak ezzel a gonddal. Nekem amúgy több az iskolai végzettségem is, simán mondhatnám neki hogy te vagy a buta, de nem teszem mert én nem akarom megbántani és nem akarok ilyen primitív lenni, elvégre a pasim.
2009. aug. 23. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok hisztis akaratos meg ilyenek .. ezt a pasik sokszor butaságnak fogják fel, mert ök nem értik meg.. szerintem csak viccelödésböl mondta.. én is sokat hallom ezt de inkább olyan mokásan mondja és persze ettöl nem is sértö.. Szerintem ö sem ugy gondolta hogy buta lennél..De ha nagyon bánt akkor mond meg neki és szerintem abbahagyja...
2009. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De komolyan mondta, ez tuti.
2009. aug. 23. 18:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor mond neki h te sem vagy tökéletes de buta meg végképp nem ugy hogy fogja vissza kicsit magát,,,ha ezek után is azt mondja akkor te is kezd el piszkálni kicsit...és mikor látod h neki is szarul esik akkor mond neki h most már legalább tudod milyen érzés...
2009. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Olyankor amikor azt mondja, kérdezd meg hogy akkor miért szeret?
2009. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyszer megkérdeztem hogy akkor minek van velem, azt mondta mosolyogva h azért mert jól kefélek... Aztán csak pislogtam erre, és mondta hogy nem csak ezért. :S
2009. aug. 23. 18:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt viccnek szánta volna akkor se lenne vicces hanem bánto ha megint mondja akkor szolj neki h kezd eleged lenni ebböl h állandoan lebutáz... és hogy h acsak a szex miatt van veled akkor felesleges is.. szerintem erre meg ö pislogna....
2009. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

JÉzusom!!! Azt mondta, hogy azért van veled, mert jól kef*lsz??? Te jó ég...! én biztos kivágtam volna a vőlegényem, ha ilyet mondott volna...!

Te miért nem dobod ki??? Mert hidd el nekem drága, aki ilyet mond, az nem tisztel!! eleve kef*lni/b@szni a kurv@k szoktak, és feltételezem Te nem vagy az!

Ami a "buta" dolgot illeti...említetted, hogy neked még magasabb is az iskolai végzettséged, szerintem csak féltékeny, mert ő egy balf@sz és nem vitte semmire! Hidd el nekem, azért mondja, mert b@ssza a csőrét, hogy ő egy gyökér...!!!

Te jó ég!! ő sz@rba sem vesz téged...Te ennél többet érdemelsz!! Én biztos elhajtanám a p*csába és keresnék egy szellemileg hozzám illőt, aki még ráadásul meg is becsül és tisztel, nem úgy mint ez a kis ...(ide mindenki képzelje azt, amit gondol)

2009. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azzal kapcsolatban, h jól k.efélek, volt egy tanulmány, vmi olyasmi címe volt h : A buta nők jobbak az ágyban? épp ezt a témát boncolgatta és az jött le válaszként, h igen, egyértelműen, ezért sok pasi vonzódik a buta nőkhöz emiatt. úgyhogy nem mondott a barátod nagy hülyeséget, de ha tényleg nem vagy buta, miért vagy vele?
2009. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"azt mondta mosolyogva h azért mert jól kefélek..."


Ha te egy ilyen beszólás után vele vagy, akkor tényleg buta vagy!

Tegyed ki a szűrét a p....ba! Találsz te százszor különbet is egy ilyen fölényeskedő faroknál, hidd el!

2009. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"azt mondta mosolyogva h azért"


És "azért", ezt elhiheted.

Attól mert mosolyogva mondta, még "azért". Tényleg nem kellesz neki semmi másra. Azért "tart".

De ha neked ez jó...

2009. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!