Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tartsam magam mellett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tartsam magam mellett a 20 évvel fiatalabb barátnőmet?

Figyelt kérdés
hogyan kedveskedjek neki hogy ne keressen fiatalabb fiút?
2011. máj. 24. 11:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
20 évesen 40 évessel? apádkorú emberrel? Jó kérdés bizony.
2011. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"sajnos nem így van. se nem nagyon figyel rám, törődik velem" -írod Kérdező. Háááááát...akkor...


Kívánok Neked egy - mit ahogy az elsőv.-nál írtam: megértő,gyöngéd, figyelmes és kedves társat!

[A többi (életkor,külső,vagyon,stb)mind mellékes. ]

2011. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Minden Nö azt vallja magáról, hogy nincs igénye a pénzre, de ha már az ember nem tudja fenntartani a megszokott életszínvonalat (autó, étterem, utazás...) akkor bizony könnyen megy a levesbe.


Szerintem önmagában gáz, hogy egy 20 évvel idösebb palid van, de ugye mi Férfiak primitívek vagyunk, meg bunkók is pláne a 20 as éveinkben, de ugye nem erröl szól a Fáma.... senki sem vallja be, de az a Férfia a vonzó, akinek van egzisztenciája.


Huhh anyám, bele gondolni is rossz..... elöbb lennék aszexuális, mintsem egy 20 évvel idösebb Nö...

2011. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont a kérdező nem a véleményekre kíváncsi a korkülönbséget illetően és valószínű, ha az idősebb partnere pénze érdekelné akkor nem is tette volna fel ezt a kérdést. Nézzetek néha a szavak mögé is nem kell egyszerre lehurrogni mindenkit.

Kedves kérdező, Neked azt tudom csak mondani ha ezt mind nem kapod meg nem törődik veled akkor inkább szakíts vele mert egy fiatalabb férfi is meg tudja adni azokat a dolgokat amiket előttem már leírtak és felesleges egy ilyen pasira időt fecsérelned aki esetleg csak az egóját növeli azzal, hogy milyen fiatal barátnője van.



21/L

2011. máj. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Fiatalabb korosztályba nem találtál gazdag pasast? :)
2011. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
már mondtam hogy 1. nem pénzel 2. nem is kérek
2011. máj. 31. 11:15
 17/19 anonim ***** válasza:

pont megválaszoltad a kérdésedre a "hogy"-ant ! és ez hiányzik belőle a "figyelmesség, kedvesség, törődés" !

Ha pont ez az , amire vágysz és mégsem kapod meg, akkor miért vagy még mindig vele ?

keress magadnak egy olyan pasit, akitől megkapsz mindent, amire vágysz .

lehet , csak szexre kellesz neki, mert ha szeretne figyelne rád, nem gondolod ? ezt neked kell tudni, te ismered, de én így gondolom, akit szeretünk arra figyelünk !:)


26/L

2011. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem a kérdésre fogok válaszolni.

Nem tudom hogy szedhettél össze 20 évesen egy 40 éves pasit. Mintha összejönnék apám munkatársaival, te jó isten... De ha már így alakult, akkor őszintén megmondom, szerintem nem lesz már hosszú élete a kapcsolatotoknak. Lehet, hogy a BARÁTOD - de hülyén hangzik ez egy 40 éves pasira - rájött, hogy ő is elbaltázta, amikor összejött egy hozzá képest gyereklánnyal, mint te, azért nem foglalkozik már veled. Talán rájött, hogy érett asszony kell neki, nem pedig egy kislány.

2011. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tartsd meg önbecsülésedet, és mutasd meg neki hogy te vagy a férfi. Megvagy te nélküle is ha menni akar.
2011. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!