Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Titeket zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titeket zavar ha egy lány nagyon fiatalos kölsejű?

Figyelt kérdés
23 vagyok, de még mindig 15-16-nak néznek, mindenki. Azt hittem a magasságom miatt van (160 cm), de nem, inkább arcra vagyok kislányos: pisze orr, kis sunyi szem, teltebb ajkak meg az arcom sem túl csontos, inkább olyan babás vonású.. Megjegyzem, nem vagyok világszépe, csak állítólag valamivel az átlag felett, olyan cukinak mondanak. És zavar, mert ugy érzem ez akadályoz a párkapcsolatok kialakításában, mert mindenki még kislánynak néz..
2011. máj. 25. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy nézel ki, mint a ma divatos 15-16 évesek, vagy úgy, mint egy rendes 15-16 éves?
2011. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Imádom a cukikat.És szerintem más is. :)
2011. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézd, nem néznek 15-16-nak, ha nem öltözködsz úgy, mint egy 15-16 éves. Tudsz változtatni, ha zavar téged. A fiúkat nem zavarja egyébként, ha fiatalabbnak tűnsz a korodnál, viszont befolyásolja.
2011. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na hogy befolyásolja,utolsó:?
2011. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Inkább mint egy rendes 15-16 éves.
2011. máj. 25. 14:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 34 éves tanárom alíg néz ki 18-nak ha kell tudok linkelni képet
2011. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék rá, de talán inkább ne linkelj, nem biztos hogy örülne neki..

Kb igy öltözködöm:

[link]

2011. máj. 25. 14:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Necces, de végülis akkor lenne gond, ha 13-14 évesnek néznél ki. Vannak, akiknek inkább ez jön be (és ők még azért nem pedofil hajlamúak). A kérdésre válaszolva: engem nem zavarna, és felnőttként is kezelnélek. Egyébként meg a cukiság mindig jól jön. :)
2011. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sose bánd, hogy fiatalabbnak nézel ki. Lehet most ez kicsit zavaró, de pár év múlva örülni fogsz neki. Én 32 vagyok és 20-22-nek, max25-nek néznek. Lehet a pisze orr miatt van, nekem is pisze:)))
2011. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sorstárs, engem is 15-16-nak szoktak tippelni, bár engem abszolút nem zavar(szintén pisze orr, alacsony termet, lágy arcvonások...). A pasizásban nem akadályozott soha. A legtöbb srácnak bejön. Persze, nem mindnek, de a jelentős részének megmozgatja a fantáziáját egy porcelánbaba arcú, nagy bociszemű, szexis kisugárzású nő. Úgyhogy nyugi van, és ahelyett, hogy bosszankodnál miatta, inkább örülj neki, és légy büszke rá, hogy ilyen vagy ;)

Egyébként meg, a kinézet 1 dolog, de ha van annyi esze a pasinak és leáll beszélgetni veled, és látja, hogy értelmes és érett vagy, akkor még jobban tetszeni fog neki ez a kis paradoxon a külsőd és a belsőd közt. Nálam legalábbis így van.

21/l

2011. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!