Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak! Titeket zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Titeket zavar, ha egy vagány csaj a barátnőtök?

Figyelt kérdés

A vagány alatt nem azt értem, hogy leissza magát a sárgaföldig, stb.(az nem vagányság, baromság..) Arra lennék kíváncsi, hogy ha egy lány rocker ( mint én) de nem az az elhanyagolt, nem-mosok-hajat-2hétig fajta, hanem igényes, vagány lány, akkor zavar titeket, ha mégis látszik rajta hogy rocker?

Mondjuk, az arca sem csúnya ....


2010. máj. 5. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dobj fel kepet es megmondjuk.
2010. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andrewka ***** válasza:

Tényleg kép alapján könnyebb lenne. Bár nekem alapból nem jönnek be a rocker lányok. Inkább a nőies csajokat szeretem. De szerintem ez nem függ össze a vagánysággal. Ami persze kell, egészséges határok között.


22/f

2010. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
oszinte leszek. Engem ugy kulonosebben nem zavar milyen zenet hallgat mivel en is mindenfelet hallgatok csak nem szeretem ha vki kategorizalni akarja magat....
2010. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ha a vagányságon azt érted, h vicces ,lezser akkor nem.

De ha retek, mindenkivel smárol, wc-ben kefél, és ez a vagányság akkor gáz.De először tudnunk kéne, neked mit jelent a "vagány".Mert megadtad, h szerinted mi nem vagány, de így nem lehet normális választ adni.

2010. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha már a barátnőm, akkor miért zavarna? :DDD


Amúgy az ilyen csajokkal nincsen problémám, még ha eddig nem is volt ilyen csajom, tehát tapasztalatból nem beszélhetek.

2010. máj. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem örülnék, ha a szerelmem ilyen divatmajom lenne. :D Egy nő nézzen ki hétköznapian, felnőttesen. Lehet lepontozni, de ez a vélemény sajnos szubjektív. :S :D

22/F

2010. máj. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok hogy az ellentétek vonzzák egymást felfogás max a szex esetében érdekes. Szerintem keress egy magadhoz illő srácot a "magadfajták" közül. Lessz közös téma, nem akar majd cicababát nevelni belőled, elvisz motorozni és a kedvenc zenekarod koncertjén se fog feszengeni. Nem sznobizmus, csak ráció. Mi az, hogy "öltözzön normálisan"? Ki definiálja a normálisat... Én rocker vagyok, az én szemszögömből a normális ember a magamfajta, a nőies nekem igenis egy fűzős-hosszúhajú-bakancsos lány. Ez egy szubjektív fogalom.
2010. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem hinném h attól h vagányabban öltözködöm, divatmajom lennék... nekem ez a természetes, így érzem jól magam, ha ugy öltözködnék, mint az átlag (póló+farmer) azt hiszem meg is halnék. nem azért mert az az átlag, hanem mert nekem más a kénayelmes, a megszokott

ahogy az utolsó is írta van akinek más a stílusa. nekem például nem jönnek be ezek a mai rózsaszínpóló srácok, én igenis szeretem ha egy fiú férfias, vagány...

a kérdésem arra vonatkozott h a fiuk mostanában csak a cicababákat szeretik, én nem vagyok az, nemis leszek, és h van e még olyan fiu akinek nem az a legfontosabb h mi van kívül hanem h belül(és igen, nálam ez vagánysággal párosul) 17/L

2010. máj. 17. 19:32
 9/12 anonim ***** válasza:
én barátom pl szereti bennem az egyedi stílusom, ilyen kényelmes sportos szerű mégis rockeres behatás (hát igen aki rockot hallgat ... :D) és azért szeret mert egyedi vagyok és ő pl kinemállhatja a plázap*csákat :D bár ő is rocker...hmmm...:Dde ez is ízlés dolga mert pl ismerek egy minő meglepő szintén rocker gyereket plázak**va nővel és neki az kell szal sztem ez tutkó ízlésen múló dolog :D
2010. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jah előző: 18/L
2010. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!