Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt olyan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt olyan hogy a barátotokat egy másik fiúért hagytátok ott?

Figyelt kérdés

Mivel volt jobb az a srác akiért otthagytad a barátod?

Kort írj.


2011. máj. 25. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát közvetve volt. Ellaposodott kapcsolatom volt, a másik srác új volt és izgalmasabb. Ennyi az oka.
2011. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kingaa1 ***** válasza:

Jobb volt: Kozelebbi, gyakrabb tal... halalosan szerelmes voltam bele

Rosszabb: amennyire nagyon szerettem annyira nagyon atvagott... toobbet nem csinalok ilyent soha tobbe!

2011. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk ugy jött le a helyzet,de nem azért szakítottunk...nem nagyon keresett,3hétig felém se nézett...és hát a másik sráccal ezalatt nagyon jól kijöttem...sokkal aranyosabb volt,kedvesebb...és első pillanattól megtetszett,aztán a többi magától jött...22l
2011. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bizony volt. az illetővel csak azért voltam, mert nagyon egyedül éreztem magam, miután az aktuális partnerem kidobott, min egy macskát... tudod. aztán úgy egy hétig nem találkoztunk, ettől nagyon jól éreztem magam, és már tudtam, hogy ennek vége lesz... de aztán még csináltunk egy házibulit. ott volt a srác, akivel mindig is érdekeltük egymást... de eléggé. elég különlegesen vagyunk egymással. azt hiszem, az egyik legjobb a haverjaim közül. smároltunk, aztán együtt aludtunk. másnap pedig hazamentem, felhívtam a "barátomat", hogy jöjjön át, és megmondtam, hogy szakítani akarok, mert nekem ez nem elég, és részemről ennyi volt. nem mondtam el neki, hogy megcsaltam, mert nem akartam mégjobban megbántani. aztán összejöttem a barátommal, akit jobban szeretek, mint eddig bárkit a világon. nem ő az, akivel megcsaltam az előzőt. hanem valaki, aki belémszeretett. de igazából, ténylegesen, én pedig belé. és nem is kívánhatnék többet.
2011. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!