Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha egy normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Lassan 20 éves lány vagyok. Összesen 1 kapcsolatom volt eddig, az majdnem egy évig tartott. Mióta vége lett, 1 srác iránt tápláltam komolyabb érzelmeket, de a dolog nem volt kölcsönös. Viszont évek óta úgy érzem, nekem sosem lesz normális párkapcsolatom. Kicsit különc vagyok talán. Van pár igaz barátom, és jó néhány haverom, alapvetően sok mindenkivel jól kijövök, de csak nagyon keveseket engedek igazán közel magamhoz. Külsőre sok srácnak/férfinek tetszek, de odáig már senkivel nem jutunk el, hogy valami komolyabb is kibontakozzon. Nem értem, mitől van ez, de úgy érzem, sosem lesz olyan kapcsolatom, ahol igazán el tudnának engem fogadni és úgy szeretni, ahogyan vagyok. Jár még valaki hasonló cipőben? Ja, és légyszi NE írjatok olyanokat, hogy "mert nem veszed észre a csúnya fiúkat", stb. A külső igenis fontos, mert vágy nélkül még senki nem volt szerelmes, de korántsem csak külső alapján választok. Egy jó pasival sem fogok összejönni, ha belsőleg nem tudom értékelni.
2011. máj. 26. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
én is így voltam vele egy darabig, aztán egyszer csak valaki elkezdett rámhajtani, nem egy hűdejópasi, de úgy voltam vele,h adok egy esélyt. Nem bántam meg, lassan 1 éve vagyunk együtt :) Szóval én semmit nem tettem az ügy érdekében. Azóta nem ugye felfedeztem a külső belső szépségeit egyaránt :)
2011. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vagyunk ugyan így ezzel az érzéssel. Talán nyitottabbnak kéne lennünk. Könnyebben belemenni olyan kapcsolatokba is, aminek még nem tudjuk a kimenetelét? Lehet, hogy nem vagyunk elég bátrak? Vagy az önbizalmunkkal van baj?


20/L

2011. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én már sok kapcsolaton túl vagyok,pár egyéjszakás,többéjszakás is,2 éves,féléves,pár hónapos volt már minden.Még sem találom az igaz szerelmet...Nem is tudom,akarom-e. Azért jobb lenne ha lenne valakire,akire a lábam is megremeg és a gyomrom is görcsben van ha meglátom...De nincs. 23N.
2011. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb, de lesz :)
2011. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek. Nekem se jön össze. Soha nem volt szerencsém a szerelemben, soha nem is lesz. Én is tetszek sok embernek, szóval nem lehetek csúnya. Viszont komolyabb kapcsolat nem jön össze. Mondanák páran, hogy biztos a belsővel van akkor baj. Pedig már a lelkem is rendbejött a legutóbbi szakításom óta. Rendes vagyok az emberekkel, néha már túlságosan is az. Nagyon régóta egyedül vagyok és nem értem miért ne lehetnék én is boldog. Miért nem kellek egy normális épképzláb embernek, mert egyedül olyan próbálkozott eddig, akivel soha nem tudnék járni. Mert van ilyen is... Akkor is, ha a külső kevésbé számít :(

Én úgy próbálom ezt a helyzetet kicsit örömtelivé tenni, hogy elterveztem a közeljövőt és vannak céljaim. Terveim, utazás, új élet stb. A következő egy évben teljesen meg fog változni az életem, és nem rossz irányban, remélem. Mert teszek azért, hogy ne így legyen.

A jövőbe sose fogsz belelátni, nem tudni mit hoz még a "sors". Próbálj meg boldogulni pasi nélkül, akkor is, ha nehéz. Aztán hátha utadba sodor valakit a szél. Mert mindig akkor jön, mikor nem várnád :) (na utóbbi mondást sosem tartottam helytállónak)

2011. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon válogatós vagy,a tökéletes pasi még nem született meg!
2011. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én voltam "vágy nélkül" szerelmes. És nekem valahogy "megszépült" a külseje miután beleszerettem a belsejébe. Sajna a csaj nem így gondolta :D. Ha sok srácnak tetszel, de neked egyik se akkor igenis veled lehet a gond. Próbáld meg helyretenni a lelked. (2x f)
2011. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Magányos vagyok, akárcsak a sötétben ragyogó csillag...


Nem tudom mikor lesz barátnőm, de a ma lányokat ismerve...


Remélem megtalálom a magam bolondját :)


Ideje lenne szerelmesnek lennem, szeretni valakit és családot alapítani idővel...


22 FFI

2011. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de édes vagy utolsó.. :)
2011. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 asdface ***** válasza:

A bánat eredete a vágy.

Én is vágyom a szerelemre.

Írhatsz nekem ,ha gondolod ;)

23/f

2011. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!