Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves vagyok, több, mint 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok, több, mint 3 éve van barátom, szeretem, de nem jövök ki a barátaival, sajnos ők nem az én világom, sokszor próbáltam alkalmazkodni, de nem megy. Mit tegyek, h végre "normális" legyen a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, h kb. 1 éve tartanak a viták köztünk a párommal a barátai miatt, ezen kivül az élet minden területén ellenkezik a véleményünk, többször szakitottunk, de mégis mindig kibékülünk, most nemrég is igy volt, örülnöm kellene, h ő van nekem, de folamatosan rossz a kedvem és lehangolt vagyok, mert ugy gondolom, h a szerelem kevés egy kapcsolathoz, bizalom, őszintéség, tolerancia is kell. Se veled, se nélküled ez jellemzi a kapcsolatunkat. Nemtudom mit tegyek, mert lassan heti szinten veszekedünk, utána szünet a nagy kibékülés és a probléma ujra és ujra ismétli önmagát. Szakítanom kellene?
2008. júl. 6. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nemtudjátok megbeszélni a dolgokat, nem tudtok ezeken a problémákon változtatni, nem illetek össze :( Valószínüleg vége lesz előbb vagy utóbb, sajnálom..Mondd meg a barátodnak hogy még utóljára próbáljatok változtatni, így elég nehéz lenne elmondani min és hogy, mert nem tudom az előzményeket, ha nem megy akkor sajnos vége..De lehet egyszer jó barátok lesztek!
2008. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ülj le a barátoddal beszélgetni! Nem mehet tovább ez a fajta huza-vona, mert az nemcsak a kapcsolatodra, hanem az idegeidre is rámehet. Beszéljétek meg, hogy a haverok nem a te világod. A kapcsolatotok ne a barátokról hanem rólatok szóljon. Ha ő mégis a haverokat választja add ki az útját. Gondold végig! Kell ez neked? Kell a veszekedés és főként egy ilyen társ? Gondold végig, hogy valóban ő-e a szőke herceg. Lehet, hogy fájni fog de az újrakezdés a te lelki békédet hozhatja majd. Az igazi társnak te vagy az első nem pedig a vélemények és a környezet!
2008. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tünik túl ideális kapcsolatnak...Ha ennyire nem egyezik a véleményetek és ennyire mások vagytok,lehet nem kellene ezt eröltetni,mert hosszútávon semmi jó nem lenne belöle.Max.szakítás idővel,amikor már még nehezebb lesz.Keress inkább olyan fiút szerintem,akivel nem csak szerelem van,hanem megértitek egymást,akivel tudsz beszélgetni és hasonlóképpen gondolkodtok.
2008. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A barátom zárkózott tipus, ha kezdeményeztem Mélyebb beszélgetést nagy nehezen megnyilt, de pár dolgot tudtunk csak helyretenni, már elmondtam neki, h nőből vagyok és néha kell ez a "nyálas beszélgetés", őt idéztem....

Nagyon nehéz elengednem, ha most is erre gondolok könnyezik a szemem. Barátnőim és családom véleményét is kikértem és egyöntetűen az volt a válasz: Nem illetek össze. Csak ha róla van szó elvesztem a határozottságom, birom pár hétig a különlétet, de ha keres, nem tudom azt mondani, h nem... Ő is igy van ezzel, azt mondta, h nagyon szeret és nem akar elengedni, a sok gond ellenére sem

2008. júl. 6. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!