Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy úgy érzem, hogy nincs értelme az életemnek, mert nem volt még soha párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Eddig két fiú volt az életemben. Az egyikkel volt két randim, de ő nem érzett irántam semmit, én totál beleestem, egyszerűen tökéletes volt. A második fiúba szörnyen kapaszkodtam, és mivel nem akartam, hogy elhagyjon, nagyon hamar beadtam a derekam, és pettingeltünk elég hamar, aztán ő lepattintott. Itt vagyok 19 évesen két darab két hétig tartó "kapcsolattal" a hátam mögött, és szörnyen vágyom arra, hogy valaki megöleljen, hogy valaki magamért szeressen, hogy elfogadjon, hogy legyen valakim, aki szeret, akiben bízhatok. Egyszerűen nem bírom, úgy érzem, hogy nincs értelme semminek, mert soha nem lesz párom, és soha nem fogom átélni azt a szerelmet, amit szeretnék. A családom már nem tudja, hogy mit csináljon, csak sírok, és tombolok, hogy miért nem adatik meg az nekem, ami minden más embernek. Nálam sokkal gázosabb emberek is megtalálják a párukat. Én miért nem? Egy átlagos kedves alapból életvidám lány vagyok. Csak szörnyen vágyom a szeretetre.
2009. júl. 11. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Szia...

Valahogy én is így érzem magam...:/ eddig sosem volt 1 hétnél tovább tartó kapcsolatom. De ez van...Majd csak túl élem kapcsolat nélkül,s meghalok 1x..:DDD

2009. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem kell rosszul felfogni a dolgokat!

24 éves vagyok és nekem sincs párom, pedig nagyon szeretném, minden vágyam. Pár hónapos kapcsolatom volt, ha lehet annak nevezni... azzal végződöt, hogy szó nélkül lelépett :( És én is egyedül vagyok!

2009. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szia velem ies ez van h nem találok normális csak bár nekem volt 1 hónapos "kapcsolatom" is :) nem kell véresen komolyan felfognia a dolgokat bisztosan találsz valakit akit szerethetsz és ö is viszont szeret és legyél türelmes :) 20f
2009. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Itt egy picit fiatalabb férfiú beszél hozzád.


Először magadat szeresd meg, és csak utána jöhet a másik, ennyi a lényege a dolognak.

2009. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát akkor én itt a rekordtartó vagyok kb..nekem 2 hetes kapcsolatom volt(Y)
2009. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én szeretem magam, csak szeretném, ha más is szeretne végre.

2009. júl. 11. 23:32
 7/9 anonim ***** válasza:
syóka.társkeresőn próbálkoztál? én ott találtam meg a párom és másfél éve együtt vagyunk :) 20éves lány
2009. júl. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Túl görcsösen akarod, ez így nem fog menni. Az igazi szerelem spontán fog jönni, amikor nem is számítassz rá, hidd el!

Én 16 évesen úgy voltam vele, hogy még soha nem jártam senkivel, aztán megismertem egy fiút egy szórakozóhelyen, és gyorsan össze is jöttem vele, csak hogy ne legyek lemaradva a többiek mögött, de nem sok értelme volt, mert nem is szerettem a fiút, nem éreztem magam vele jól, csak azért voltam vele, hogy végre én is elmondhassam, hogy van valakim. Aztán 4 hónap után szakítottunk(azalatt a 4 hónap alatt alig találkoztunk...), aztán utána úgy voltam vele, hogy ez így hülyeség, nekem most nem kell pasi egy ideig. Rá 2 hétre megismertem a jelenlegi barátomat, úgy, hogy nem is számítottam rá, egy véletlennek köszönhetem.:) Vele minden tökéletesen ment, az első pillanattól kezdve jól éreztem magam vele, azóta is (3 éve) együtt vagyunk...:)

Szóval csak kitartás, minden jönni fog a maga idejében, de ne akard görcsösen!

19/L

2009. júl. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia, dobj rám egy mail-t beszélgetünk msn-en valamennyit és feloldalak ezalól a hülyeség alóóól, nem vagy olyan vészes csak el kell járkálni mindenfele, nam szabad otthon punnyadni és majd jön minden magátóól :)
2009. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!