Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna ha a nődet egy gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a nődet egy gazdag audis olasz pasi furikázná, aki a főnöke?

Figyelt kérdés

Elvileg csak segít a páromnak elmenni egy bizonyos helyre külföldön. Munkakapcsolatban vannak.


Mennyire lehet megbízni szerintetek egy 26 éves olyan nőben, aki nagyon szeret barátkozni és azonnal szóba elegyedik másokkal?


Arról mi a véleményetek, hogy ez e fickó még egy ingyen buliba is elvitte őt, ahova mások több eurot fizettek hogy ott legyenek. S a bnőm meg mondta hogy ő nem megy, mivel nincs rá pénze. Erre a főnőke meg elvitte és az ő kontójára fogyaszthatott bármit...


Szerintetek?


2011. máj. 26. 16:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Még szép, hogy zavarna. Tuti rá akar mászni, vagy már meg is tette.
2011. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a csajodnak megtetszett a fônök élete, pénzért-ajándékokért megteszi amit kell...
2011. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem mindenkit zavarna... :)
2011. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már rég túl vannak a dolgon neked meg nagyon puhus ott délen ha ezt az egészet hagytad vagy hagyod... csak vigyázz mert nehogy a nőd aztán olaszba pörögjön majd vmi rúdon előbb utóbb
2011. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Az én nőm is ilyen volt, de kib**sztam a p*csába
2011. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
Én lány létemre mondom, hogy normális, ha zavar. A lányban megbíznék, ha barátkozós is, a főnökében viszont nem. Eléggé úgy tűnik, hogy próbálkozgat. 23/L
2011. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
65%

Barátnőn múlik. Nekem is vannak munkakapcsolatból származó magas beosztású, külföldi barátaim, akik szintén tesznek szívességet, ha úgy jön ki a lépés. De az valóban munkakapcsolat és a többi kolleganővel is hasonlóan kedvesek, hátsó szándékot nem feltételezek egyikről sem.

A férjem se csinál ügyet belőle, mert ha még lenne is szándék, rajtam múlna, hogy elfogadom-e.

2011. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
4%

az Audi az nem autó...minimum Lamborghini, vagy Ferrari.


Amúgy nem zavarna, mert nekem Bugatti Veyron-om van.

2011. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Rudon nem fog pörögni, mert egy megbízható helyen lesz. (Tapasztalatból tudjuk). Különben nem engedte volna el a családja sem. No meg a céget ismerjük más ágról is és elvileg a cég az jó. A csávesz se a maffia, csak furcsa ez a helyzet nekem és nem tudom hova tenni...no meg fiatalabb nálam...(30 éves)
2011. máj. 26. 16:53
 10/29 anonim ***** válasza:
49%

Hát rendszeresen biztos zavarna. Viszont kicsit több bizalom kell egy jó kapcsolathoz. Ha félre akar, félrelép, ha nem, akkor nem fog. Nekem is van haverom, aki jól áll, fizet piát, kaját, hazahoz, de ennyi. Jóban vagyunk és évek során véletlen se jutott eszünkbe egyéb. :D

Zavarni zavarhat, elhiszem, hogy nem jó, de ne hangoztasd, mert hülyén fog kijönni a szitu.

2011. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!