Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétgyermekes nőnek van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétgyermekes nőnek van esélye új párkapcsolatra? Olyannal, aki elfogadja gyerekestől, és esetleg még egyet bevállalna?

Figyelt kérdés
Vagy ez totál reménytelen?
2011. máj. 26. 23:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan férfiak biztosan akik el tudnák fogadni. Amúgy mennyi idős vagy?
2011. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem reménytelen... Csak nem árt ha csinos vagy és még tudsz szeretetet is adni... Ja meg bízni a másikban.

36F

2011. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm 37 éves, két gyerekkel (15 és 7 évesek), két különböző apától. A nő 2 évvel ezelőtt talált magának egy olyan férfit, aki fiatalabb volt nála, tejben-vajban fürdette, és még be is költöztette magához az egész családot. Látszott rajta, hogy oda meg vissza van a nőért. Aztán a nő elhagyta egy másik (nála 10 évvel idősebb) férfiért, aki gyerekkori szerelme..

Igen, én úgy látom, bőven van esély :)

2011. máj. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, fogós kérdés, én még csak 22 éves vagyok és jelenleg azt tudom mondani, hogy nem, de az ismerőseim között van egy nálam természetesen idősebb pasi, akinek nem jelentett az gondot, hogy az illető hölgynek (akit később elvett feleségül) már volt egy gyermeke. Szóval ne add fel, lehet nekem is megváltozik idővel a hozzállásom a doologhoz!
2011. máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az a baj, hogy a legtöbb ilyen nő apát keres. Ezért jobb, ha az elején mondod neki, hogy nem erről van szó és a gyerekekkel sem kell találkozni, amíg nem érzi magát késznek rá. Mármint ha lesz valaki a közeljövődben...
2011. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Ismerek egy ilyen nőt. Nagyon fiatalon összehozott magának két gyereket két különböző pasitól. Egész életében azt várta, hogy újra és újra mentsék meg, attól a sz artól amit magának csinált. Ő csak egy pénzforrást keresett aki a szexért cserébe eteti őt és a gyerekeit... Ennek ellenére talált maga mellé, pedig nem csinos, tiszta depressziós és nem akar dolgozni.

Ha az a hisztérika meg tudta csinálni, neked is menni fog.

2011. máj. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Esélye biztos van. (Lottó ötösre is van esély.) Nem totál reménytelen. Csak az a kérdés mekkora?! Szerintem kicsi.
2011. máj. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

30 éves vagyok. Én nem pénzeszsákot keresek, és nem is apát a gyerekeimnek. Az van... Dolgozom rendesen, csak épp jó lenne egy normális párkapcsolat, kíváncsi voltam, hogy mik a kilátásaim :o) Mondjuk az biztos, hogy nehéz lesz, de ezek szerint nem reménytelen!!

2011. máj. 27. 10:47
 9/28 anonim ***** válasza:
Ha 30 körüli lennék mostani felfogásommal, akkor engem nem hátráltatna ha van gyereke de a +1 közös azért kellene :) f/25
2011. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Persze, ha nem csak frissen kirepült srácokkal éred be.
2011. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!