Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írnátok olyan történeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok olyan történeteket fiú-lány barátságról, ahol az egyik fél többet is akart, ha vége lett, mit tennétek másképp?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
velem volt ilyet, de elbaromkodtunk, és semmi se lett aztán :)
2011. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 19 éves lány vagyok ,barátom osztálytársam volt,nagyonnagyon jóban voltunk mindent meg lehetett vele beszélni ,tényleg viccelni is szoktunk vele h női lelke van:P annyiból működött a fiú-lány barátság nálunk mivel neki 2 éves kapcsolata volt/van, én pedig a lányokat szeretem, és nekem is akkor már fél éve volt barátnőm, azt hittük így ilyen körülmények között menni fog,hát nem, ő többet kezdett érezni sokszor utalt rá és így szépen lassan elhidegültünk egymástól:/
2011. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát volt egy csaj akibe eleinte barátok aztán talán lehet azt mondani szerelmes voltam de a nagy távolság meg bizonyos okok miatt leginkább a távolság miatt hagytam és mára már csak barátságot érzek iránta meg szerintem ő is irántam azóta jó barátok vagyunk. Tehát jól elvagyunk ha találkozunk beszélgetünk stb de semmi több vagyis több szexista kifejezést mondhatok neki így:D
2011. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyemre egyszercsak betoppant egy fiú,és nagyon jóba lettunk,utána igazi barátok lettunk.mindent megbeszéltunk,de soha nem találkoztunk a munkahelyen kivul,csak ott.Egyszer csak o elkezdett érezni irántam,szerlemes lett,én meg nem.De nem csináltunk belole gondot,ugyanúgy barátok maradtunk,Aztán egyszer csak én is elkezdtem érezni iránta és mindez kb.2 évig tartott,de még egy puszi sem csattant el.Egyszer évzáró buli volt a cégnél,ott kitálaltuk egymásnak mindent érzéseinket,minden megtorténrt.Ez volt 5 éve,azóta is egyutt vagyunk,és can egy csodaszép 3 éves fiúnk,aki igazi szerelem gyerek és még egymást is imádjuk.
2011. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nemkelltuddnod válasza:
én jóba vagzok egz sráccal utaltam neki h szeretem dee..remenytelen..mástszeret..de azért jó haver:)
2011. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!