Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemtol megvaltozhat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemtol megvaltozhat egy ember?

Figyelt kérdés
Parkapcsolatban elek, tobb mint egy eve.Parommal szeretjuk egymast, minden rendben kosztunk viszont egy okbol kifolyolag nem tudok teljes mertekben megbizni a benne, megpedig a multja miatt. Talalkozasunk elott tulsagosan csajozos volt, az a tipikus \'\'roszfiu\'\', megcsalt mindnekit ott ahol lehetett, sot mindent tudok az elozo kapcsolatairol, es a rossz dolgairol mivel o valotta be nekem oket mondva hogy nem azert avat be a dolgaiba h megremuljek hanem hogy tisztaban legyek vele es megjobban bizzak benne. Eddig nem tanusitott semmilyen negativ dolgot ami miatt esetleg gyanakodhatnek, elmondta h mostmar van ki miatt megvaltozzon es erezte hogy erdemes, csak engem emeszt a dolog es ,mindig bennem van ..mert talan hihetetlennek tartom h egy ember megvaltozzon ilyen hirtelen,...miattam. Lehetseges a dolog?
2009. márc. 16. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne rágódj ezeken. Nyilván szeret téged a barátod, és annak is örülhetsz, hogy már kiélte magát, és nem melletted akar csajozni.
2009. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Persze megváltozhat az ember a szerelmemtől.Ugyan ebben a helyzetben voltam,az én barátom is ilyen "rossz fiú" volt.De teljesen megváltozott,most már minden szép és minden jó.Szerintem megbízhatsz benne.Bár beszéld meg vele a dolgokat és próbálj minél jobban megbízni benne.
2009. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Egy jó kapcsolatnak a bizalomra kell épülnie.

Ha nem bízol meg a társadban illetve úgy érzed, hogy nem tudsz benne megbízni, nincs értelme, hogy folytasd ezt a kapcsolatot, mert hosszú távon csak tönkreteszed mind a kettőtöket a gyanakvásoddal.

2009. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a szerelemtől igenis megváltozhat az ember! élő példa vagyok én magam is, és az én párom is... én 18. szülinapom előtt élveztem az életet, minden este kínálgattam magam a pasiknak és meghívattam magam italokra...egy fillér nélkül éreztem jól magam minden este, de persze a fizetés után faképnél hagytam a pasikat, nem feküdtem le velük vagy ilyesmi... viszont elég "k.rvás" képet alakítottam ki magamról(pedig egy kezemen össze tudom számolni, hány pasival voltam edig együtt). Akkor találkoztam újra egy régi, gyerekkori legjobb barátommal, aki mellesleg fiú. Barátnője volt, és mindemellett csajozott orrba szájba, és állandóan hazudozott és vad dolgokba keveredett. Valahogy "összejöttünk", és elkezdte csalni velem a barátnőjét. Én meg eközben beleszerettem. Ő meg dobott. Én meg leittam magam a sárga földig bánatomban és nem szólt hozzám napokig (ugynais ő vitt haza hullarészegen és még az ingét is lehánytam). Egy pár hét múlva már megint baráti viszonyban voltunk, amikor közölte velem, hogy dobta a barátnőjét. Majd beszélgetés közben azt mondta, hogy nekem van párom. Előbb nem értettem, utána magára mutatott. Hát így kerültünk megint össze...mostmár hivatalosan is, nem csak szerető státuszt töltöttem be. Azóta eltelt két év. Leírom, mi van most, és hasonlítsd össze :)

Két napja kérte meg a kezem. Két év alatt egyikünk sem csalta meg a másikat, sőt mégcsak meg sem tetszett más lány vagy pasi. Azóta összesen 2x ittunk, akkor is együtt, nem külön és nem más pasikkal/csajokkal. Azóta ő leszokott a hazudozásról és sokkal komolyabb lett. Nincsenek furcsa ügyei és engem választ a barátai helyett. Én is jókislány lettem, akkor sem érdekelnek a pasik és akkor sem flörtölök senkivel, ha ő nincs velem. Mert szeretem. És ő is engem. Csak a közös jövőnkkel foglalkozunk és egymással. Más fiatalos baromság már egyikünket sem érdekel...nem járunk bulizni, max félévente, ehelyett táncolni tanít(versenytáncos), természetjárók vagyunk és állatvédők... és még nagyon sokminden mást is csinálunk együtt, amit a mai fiatalok sokan lenéznek, mert nem "menő" :) És sokan mondják, hogy túl komolyak lettünk, ne kötelezzük még el magunkat mert előttünk az élet, de mi már tudjuk hogy az az élet közös lesz :) És nem foglalkozunk sem az irigykedőkkel, sem a szarkavarókkal, sem az "éljétek még ki magatokat" jótanácsokkal...

nos...vond le következtetést :) remélem segítettem

Egy 20 éves lány

2009. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszodat :) es igen, segitett
2009. márc. 16. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!