Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozhat valaki? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat valaki? Vagy soha sem lesz belöle "normális" ember?

Figyelt kérdés

A pàrom elèg agresszìv, bàrmilyen vita , veszekedèsböl testi ès lelki bàntalmazàs lesz. Màr elöre fèlak, hogy mi lesz a következö.Eddig ez nem volt rendszeres, ettöl az evtöl fogva,minden kèt hètben van valami. Màr nem bìrom.

Külföldön vagyok vele, csak rà szàmìthatok ès azt hiszem , ezt ki is hazsnàlja.

Mindig megfogadja, hogy soha többet nem nyùl hozzàm, de eddig mèg nem tartotta be.Az eddigi kapcsolataiban nem fordult elö ilyen, legalàbbis ö ezt mondja ès azt , hogy ezt mind èn hozom ki belöle. Valòban miattam lehet, jöhet ilyen àllapotba , vagy ez csak egy rossz duma ?

Megvàltozhat valaha , vagy ö màr ìgy fogja leèlni az èletèt? Pròbàljam meg vele, vagy inkàbb adjam fel ?

Volt màr valaki hasonlò helyzetben , javulhat , vagy inkàbb rosszabodhat a dolog ?


2009. febr. 13. 11:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

A Legszomorubb az egeszben az , hogy valahogyan meg mindig szeretem es szerintem egy ertekes ember , csak nem tudom miert ilyen . Kiskoraban sokat bantottak es a szulei sem alltak mellette, a baratnoi sorban atvagtak.Lehet ennek ez a kovetkezmenye? Menjunk orvoshoz vagy inkabb hagyjam itt?

Tudok neki segiteni vagy nem erdemes?

2009. febr. 13. 11:35
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez elég sz*r így . Te neked kell eldönteni hogy a további életedben a lila foltokat titkolva jársz majd a kollegáid barátaid között vagy sem . Kéthetente fájdalmas veréseken akarsz e majd átesni és hasonlók.

Szerintem az ilyen emberek nem változnak meg. De te tudod a te életed és csak te dönthetsz.

2009. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem gondoltál rá hogy a barátnői ezért vágták át , mert féltek tőle.Ha akar ezen változtatni akkor tudsz segíteni neki, a pszichológussal együtt, de ne fűzz hozá sok reményt.
2009. febr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Amíg nem késő, lépj le! Nem hinném,hogy te hozod ki belőle (ez csak egy hülye indok, hogy magadban keresd a hibát). Mivel félsz tőle, de egyben szereted is a két "éned" most vitatkozik: az egyik azt látja,hogy ver, a másik pedig (mivel szereted) hinni akar neki, és meg akarja menteni.

Kutyából nem lesz szalonna! Idővel rosszabb lesz.

Csak gondolj bele, mi lenne, ha terhes lennél? Lehet egy csúnya pofontól, túgástól elvetélni...

Ha külföldön vagytok, és egyedül vagy, keresd fel a nagykövetséget, rendőrséget, segítenek haza jönni.


Szerintem még mindig jobb egyedül élni, mint megfélemlítve, összeverve!


Üdv!

2009. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

+ még valami


Az,hogykiskorában verték nem ok arra, hogy téged is verjen. Sőőőőt! Tudnia kell,milyen érzés!

2009. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy igazatok van , en sem akarok igy elni es nem birom, rajta kivul meg soha sem bantott senki sem es nem hiszem , hogy ezt erdemlem. Minden tolem telhetot megcsinalok, de valahogyan a veszekedesek alkalmaval mindig az jon ki , hogy semmit sem erek a munkammal egyutt.

Mar mondtam neki , hogy ha esetleg babat szeretnek (amit ha tole szeretnek eleg nagy batorsag kene, de nem szeretnem a gyerekemet ilyen helyzetbe hozni)akkor mar el is mehetett volna... Ezt persze csak akkor tudom neki mondani, amikor mar "lanyugodott" , akkor minden oke, nekem van igazam , ilyet tobbet nem csinal, megvaltozik... stb...

De nem hiszem, hogy megfog. Ill. egyszer bizom benne, de amikor megint tortenik valami, mar a gyomrom egycsomoba randul es tudom, hogy jo vege nem lesz.

Megszeretnem erteni mitol ilyen , de sem o se mas nem tud ra valaszt adni. Illetve ö azt mondja miattam ilyen en tettem ezt vele.

2009. febr. 13. 12:18
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az előző válaszoló vagyok.

Az, hogy ő mitől ilyen, csak egy pszichológus tudná pontosan megmondani. Ha valaki agresszív, az agresszív. És el ne hidd már,hogy TE vagy az oka. Ez a legegyszerűbb magyarázat az Ő részéről, mert ezzel, rád tereli a felelősséget! Kész, ő ezzel tisztázta magát.

Az ember úgy tud uralkodni másokon, hogy félelemben, rettegésben tartja. Sajna, azt látom, hogy ez történik veled. Könyörgöm, olyan nincs, hogymeglátok valaki, felmegy bennem a pumpa és jól elverem, és ezért ő a hibás, mert létezik.

Figyelj, sürgősen lépj le,mielőtt nagyobb baj lenne. Ne akarj szalagfőcím lenni!

2009. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fejtem ki bővebben, mert előttem már mindent leírtak. Soha nem fog megváltozni, maximum átmenetileg, aztán ugyanúgy folytatódik. Senki sem tud kibújni a bőréből. Hagyd ott!!!
2009. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem gyere haza és keress olyat aki megérdemel téged.
2009. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy igazatok van , de valahogyan eddig mèg bìztam benne , hogy megvàltozik ès valòban màs lesz...

A remèny hal meg utòljàra , szoktàk mondani. De azt hiszem nekem ennyi elèg volt.Köszönöm mindenkinek.Teljesen igazatok van ès azt hiszem èn is ezt tanàcsoltam volna bàrkinek is. Csak valahogyan màskèpp làtod a dolgokat , ha benne vagy ès te vagy az egyik szereplö, mint ha kìvülröl szemlèled .

Azèrt elèg szomorù , hogy ìgy alakult...

2009. febr. 13. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!