Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány megosztja veled,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány megosztja veled, hogy azt álmodta, hogy sexeltetek van valami jelentősége?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársak voltunk és ebben az évben végeztünk kb 2-3 hete nem beszéltünk ill. taliztunk és most csak úgy kaptam egy sms-t hogy velem álmodott. Vajon szándékosan próbál rávenni hogy tegyek felé lépéseket vagy mi lehet az oka?
2011. máj. 27. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tegyél felé lépéseket, aztán majd kiderül
2011. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
meg kellett volna kérdezned akkor hogy jó volt e az álom és hogy megakarja e igazából is próbálni
2011. máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Meg kérdeztem hogy jó volt -e azt mondta "pipa :)" mondtam neki hogy az álmok valóra válnak aztán bele bonyolódtunk egy felületes sms-ezésbe amiből nem derült ki semmi se neki se nekem :D
2011. máj. 27. 16:02
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen van jelentősége.


Talán azt kellett volna megkérdezned, hogy nem akarja e ezt az álmát valóra váltani?



Konkrétabban a csaj beléd van zúgva,

ha nem így lenne nem mondta volna el az ilyen jellegű álmát neked.

2011. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Itt már nem kell kiderülnie semminek sem, te nem beszéled a nyelvet vagy mi?


Már csak randira kell hívnod, és összejönnöd vele.

2011. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az biztos nem vagy ellenszenves neki mert amúgy ki mondana ilyet. Hát , tegyél fele lépéseket.
2011. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát én azt mondtam el neki,hogy le akarok vele feküdni.S láss csodát,meg is történt..életemben nem volt még ilyen jó. :D
2011. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

LOL ma reggel én is kaptam egy hasonló sms-t :D

mondjuk abban csak annyi volt hogy szexről álmodott arról nem volt szó, hogy velem


szerintem esélyes vagy nála szóval hajrá

2011. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy bejossz neki! En lany vagyok, es mar csinaltal ilyet, hogy kohen smst kuldtem..;)
2011. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

en olyan visszajelzést kaptam, hogy azt álmodta egy csaj, hogy megcsókolom. Nem volt az esetem, nem is tettem meg. Pedig tudtam, hogy nem véletlenül mondta el, ráadásul úgy kellett kihúzni belőle, mert csak annyit mondott először "véletlenül", hogy velem álmodott. Ilyen SMS-ek 3 okból jöhetnek:

1:tetszel neki, és azt akarja, hogy valóra váljon az álma

2:beb@szott mint az atom

3:félrement (az szopás)

2011. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!