Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom legjobb haverja miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom legjobb haverja miért akarhatja ennyire, hogy szakítsunk?

Figyelt kérdés
Amióta összejöttünk, mindennek elhord a hátam mögött és többen is próbálják a barátom rávenni arra, hogy szakítson velem. Mikor ezekre már bizonyítékom is lett, sőt azt is megtudtam, hogy a szakítás helyett azt szerette volna elérni, hogy a barátom csaljon meg, rákérdeztem hogy mi van. Majd a barátaim is faggatni kezdték hogy hogy képzeli azt hogy engem leribancozik meg hasonlók. Aztán az egész kapcsolatunkat kibeszéli egy másik -számomra ismeretlen - lánnyal. Aki állítólag terjeszti rólam a hülyeségeit. (Mellesleg bevallotta, hogy a lány nem kevés pasival kavar egyidőben, akkor ki is a ribi?). Ja és ezzel a csajjal akarta, hogy megcsaljon.
2011. máj. 27. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondoltál már rá, hogy esetleg nem kedvel?
2011. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kedvel, de ennyiért én se szedtem még soha szét egy barátnőm kapcsolatát sem... Mi arra tippelünk, hogy mivel neki szinte ő az egyetlen fiú barátja (mmint a havernak), és mostanság a szabadidejében velem van, így féltékeny lehet...
2011. máj. 27. 17:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy féltékeny, h a pasid veled tölti a több időt, és nem vele, de én a helyedbe szájba verném... semmi joga bele avatkozni más kapcsolatába. De a pasid is tehetne azért valamit.... Megmondhatná neki, hogy álljon le. Nemde?
2011. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már sokan mondtuk neki, hogy ne foglalkozzon velem, fogadja el ezt a helyzetet. De azt azért nem szeretném elérni, hogy a barátságuk miattam menjen tönkre. Mostanság mondjuk nem hallottam semmit, hogy elhordott volna bárminek is a barátom előtt, de az ő háta mögött facebookon pl olyanokat írt másnak, hogy alig várja már hogy szakítsunk. Nem változik.
2011. máj. 27. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok...

Inkább a kapcsolatotok menjen tönkre? Neked mi a fontosabb? Az ő nagyszerű barátja, aki egy bunkó, mert el kellene fogadja, hogy ki a haverja csaja, ehelyett mindent megtesz a szakításért... vagy az a fontosabb, hogy együtt maradjatok?

2011. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálam TÖK UGYANEZ a helyzet. a barátom pasija megállás nélkül keveri a szart. gyűlölöm, de rohadtul. nincs oka rá, mégis ezt teszi. és nem tudok ellene tenni semmit. illetve egyet tudok, megmondtam a barátomnak, hogy nézd, állítsd le és mondd meg neki, hogy ne keverje a szart, mert nekem ez nem jó. barátkozz vele (már ha az ilyen barát), de amikor engem felhoz beszédtémának, mondd meg neki, hogy köszi, de nem akarok veled erről beszélni, amíg nem vagy képes tisztességesen nyilatkozni a barátnőmről, mert bár te is fontos vagy nekem, de szeretem őt is. ennyi
2011. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. eset: féltékeny arra hogy neki nincs barátnője és a haverjának van.vagy a haverja kevesebb időt tölt vele mióta együtt vagytok.

2. eset: k*vára utál téged ....esetleg valamit hallhatott rólad,vagy a franc tudja.

2011. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!