Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van egy csomó ÁTLAGOS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy csomó ÁTLAGOS fiúnak GYÖNYÖRŰ barátnője?

Figyelt kérdés

Már elég sokszor megfigyeltem, hogy egy nagyon szép lánynak a barátja nem éppen egy modell fiú. Nem mondom, hogy ronda a hapek, de a furcsa, hogy egy ilyen szép lány mellett egy átlagos fiú van, aki nem éppen izmos, vagy gazdag, vagy jóképű vagy valami, hanem átlagos fej, haj, test.

És azt furcsáltam, hogy nekem eddig csak olyan barátnőm volt, aki nagyon vonzó volt, tehát nem egy átlagos lány...


A lányoknak nem nagyon számít, hogy a fiú legyen jóképű?


2011. máj. 27. 17:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Furcsállod? Lehet te még ocsmányabb vagy, mint az átlag fiúk, erre nem is gondoltál? Hülyegyerek...
2011. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Rendesfiú/19 ***** válasza:
83%
látnád smink nélkül a sok nőt, mást mondanál....
2011. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Az átlagos fiúknak nagyon nagy farkuk van, ezt tudják a lányok. Akit nem zavar a kis farok, az jár olyanokkal, akiknek nagy autójuk van.
2011. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
nagy f@sz/lóvé/kapcsolatok/beolfyás/státusz/stb
2011. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Az is lehet hogy neked mindenki gyönyörű, elég ha nagy lökhárítói vannak és nálad az már 10 pont.
2011. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy azokat a fiúkat te látod átlagosnak. A külső nem minden.
2011. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ hogy neked milyen egy nagyon szép lány. Na meg persze lehet hogy az a nagyon szép lány smink nélkül még csak nem is szép. Emellett lehet hogy az átlagos fiút a nagyon szép lány nem a külseje miatt szerette meg,a lányoknak a belső is sokat számít.

A nagyon jó/gazdag/átlagon fellüli pasik többsége elég beképzelt és ez nem igazán jön be a csajoknak,még a gyönyörűszépeknek se.

2011. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem például egyáltalán nem számít, hogy néz ki a fiú. A lelki fogjon meg, akkor már teljesen mindegy, milyen a külseje. Engem elég szépnek mondanak, és az első barátomat egyenesen kiröhögték a külseje miatt... Még a családom is. Engem mégse érdekelt, mert szerettem. És a mostani barátomban is a személyisége fogott meg, és mikor már jártunk, és fülig szerelmes voltam, akkor vettem észre, hogy milyen helyes. Azelőtt is ismertem távolról, és akkor egyáltalán nem tartottam se helyesnek, se jó pasinak, mégis mióta szerelmes vagyok belé, úgy látom, Ő a világ leghelyesebb, legszexibb férfija...

Ha szerelmes az ember, akkor nem a külsőségek számítanak, és automatikusan a párját látja a legszebbnek. A szerelemhez pedig nem kell, hogy mindkét fél ugyanolyan "szép" legyen.

20/L

2011. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát én már láttam ronda enyhén duci, nagyon duci és a többi típúsú lányt jó pasival. De hogy még életemben nem láttam jóképűnél rosszabb pasit jó csajjal az tuti, pedig már láttam sok féle párt.
2011. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
az én pasimat mindenki lebu.zizza, meg hogy milyen gázul néz ki és kérdezgetik, hogy hogy vagyok képes egy ilyennel lenni, mert hogy hozzám sokkal jobb illene... de én is úgy vagyok, hogy a személyisége fogott meg, és utána egyre jobb pasinak láttam, és imádom őt :) Amúgy meg egyáltalán nem néz ki gázul, csak épp mivel nem vasalgatja a haját, és nem egy divatmajom, ezért szólják le. Pedig nagyon is jól öltözködik, legtöbbször inget húz, simán hétköznap is, és attól független hogy nem a legjobb képű, a megjelenése szerintem elég feltünő, erős kisugárzása van és naggggyon szexiii, épp ez :)
2011. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!