Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdeményezzek vagy ne? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek vagy ne? A sulimban anno járt egy srác, aki nagyon tetszett, és szerintem én is neki, nem lett semmi belőle akkor mert nem kezdeményezett egyikünk se.

Figyelt kérdés
Most egy cégnél dolgozunk, mégis ritkán látom, mert ő nem olyankor dolgozik mint én. Csak ritkán látom, de persze most is tetszik. Egy közösségi oldalon fent vagyunk ismerősökként, de én nem irok neki és ő sem ír. Én félek kezdeményezni nála, lehet h ő is nem tudom. Hogyan deritsem ki, h tetszem-e neki, vagy lehet-e köztünk vmi? :)
2011. máj. 27. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

1. irj rá

2. keress egy közös ismeröst és kérd meg h deritse ki

2011. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és mit irjak neki? a helló-szia-hogy vagy? beszélgetésen kívül többet szeretnék...
2011. máj. 27. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!