Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálja? Kezdeményezzek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálja? Kezdeményezzek? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel 4 hónapja már, hogy megismerkedtem. Ő célozgatott is hogy tetszem neki meg kedves velem, de én hárítottam, mivel eddig még nem volt barátom, és furcsa volt az egész eset. De aztán valami megváltozott.(Szerintem én beleszerettem.)Még mindig célozgat, de úgy érzem, hogy nekem kell megtenni az igazi lépést felé, hogy megtudjam, hogy milyenek az érzései már ha vannak érzései egyáltalán. Egészen összemelegedtünk már és szinte minden nap beszélünk...

Fogalmam sincs, hogy hogyan hozzam fel neki a témát.

Kérlek segítsetek!

Normális válaszokat ha kérhetnék, és előre is köszönöm.


2011. okt. 16. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezed meg hogy van e barátnője, próbálj te erősen célozgatni hogy már nyitott vagy mindenre vele szemben, ha nagyon bátor vagy kérdezd meg hogy pl. nem kísérne-e haza valahonnan stb. , mindég próbálj beszélni vele, lássa hogy nagyon érdeklődsz utána, vagy vallj neki szerelmet,de azt inkább levélben,ha mindjárt teszed.
2011. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia.

Első körben talán, valami közös program, lényegében bármi... séta, egy kávé, ha ő is úgy gondolja 100%, hogy belemegy.

Vagy mivel eddig hárítottál... nyílj meg feléje. Gondolom nem személyesen beszéltek nap, mint nap, mert akkor talán venné a lapot, hogy megváltoztál...

(Szabad tudni a korod?)

2011. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Előző kommentelő, tudom, hogy nincs barátnője. Rendben megfogadom a tanácsodat.:)


Második kommentelő, 17 vagyok.

2011. okt. 17. 16:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Én próbálok nyitni felé. Igen, nem személyesen beszélünk nap mint nap.:)
2011. okt. 17. 16:54
 5/7 anonim válasza:
Hmm, akkor talán valami közös program és személyesen, ha bármi van... ne "személytelenül" és sok sikert.
2011. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm, a válaszokat.

Oh még el nem felejtem, szerintetek a 4 év korkülönbség soknak számít?

2011. okt. 17. 17:16
 7/7 anonim válasza:
Ne a kor döntsön (feltéve, hogy nem 13...)
2011. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!