Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az ideális fiú 15-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális fiú 15-16 éves lányoknak?

Figyelt kérdés

16 éves középiskolás fiú.


Még nem volt barátnőm, de már egy ideje fejlesztem magam, vagyis próbálok teszek valamit, de ez nem elég.

Hogyan tudnék változni pozitív irányba, külső és belső tulajdonságokban egyaránt?


Előre is köszi a jótanácsokat! :)


16 fiú


2011. máj. 27. 22:30
 1/8 Rendesfiú/19 ***** válasza:
10 év múlva pont ideális leszel ennek a korosztálynak:)
2011. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hirtelen ki férfiasodsz úgy nézel ki, mint egy huszonéves.

Menő kocsid van, magabiztos vagy.Bárkinek be mersz szólni,tele

vagy pénzzel. Na ha ezek meg vannak tuti észre fognak venni

téged de általában ha van pénzed az is elég szokott lenni.

2011. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Ideális fiú 15-16 éves csajoknak.

-Min 23 éves legyen.

-Legyen pénze.

-Legyen motorja vagy legalább autó

-Vigye el diszkóba a kis csajt utána dugja meg erdőszélén hátsó ülésen.

-Nem baj ha tahó.

-Lehetőleg szolibarna műmájer legyen.

-És a haverjai a kis csaj barátnőit dugják.

2011. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a 15-16 éves lányok közül, a ribancos fajtát, vagy a szintén párkapcsolatra vágyó viszonylag normális csajokat célzod.... A ribancoknak izmos, menő csávesz kell, iPhonnal aki mindent megvesz nekik, sportolónak kell lenned, de sokat vele töltened, és kemény pozolós képeket kell feltenned face-re... Ha normálisakat akarsz, akkor legyél kedves, előzékeny, humoros, ez az alap, ez az amikre egy lány felfigyel..(persze adj a külsőre is, de ez ízlés kérdése) beszélgess velük sokat, menj oda, találj közös témát, csak haverkodj!!! aztán majd jön a többi.. ;)
2011. máj. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attólfügg melyik csajkategória figyelmét akarod felkelteni. Pl ha a ribancosokét akkor: Izom, sok haver, sok pénz, sok bulizás, mindenkinek beszólogatós humorzsák

Ha a divatosokét: legyél páWWWWWhaaHh. (-.-'') szóval higénia, kezdj el hisztizni ha valaki a hajadhoz akar érni, mindig legyél olyan mint aki msot lépett ki egy magazinból.:D

Ha az emósokét: Lazokét ne. xd de amúgy növeszd meg a hajad és vasald + deszkás cipő csőgatya előny - gondolom

Ha a punk rock ilyesmi: acélbetétes :D

Ha a kockákét: legyél techguru :D

Ha a deszkásokét (stílusra célzok): csak simán legyél jófej és ne akard csak megb*szni. meg lehetsz félénk is. csak ne az a habiraj k.cs.g :D


én személyszerint az utolsóba tartozom, és jumpoltam szóval nekem a fiúmnál az is előny hogy ő dnbzik :D (mertmostmár énis HAHAH) na de ezcsak személyes tapasztalat


remélem segitettem. písz :D

15L


Ha a rockerekét:

2011. máj. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jaj. az a "ha a rockerekét:" az véletlenül került már csak oda xd
2011. máj. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mi az a jumpolás?


Találkoztam egy ilyen lánnyal, nem igazán értem, mi akar lenni és mi jó ebben.

Valami táncszerűség

2011. máj. 28. 09:11
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!