Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb haverommal jarok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb haverommal jarok. Hogyan szakitsak vele?

Figyelt kérdés
mint mondtam legjobb baratomnak tartottam. mi mar jartunk korabban evekkel ezelott..nekem volt egy hosszu kapcsolatom es nemreg lett vege. bulikon meg ilyesmi nagyon jol egyeztem ezzel a sraccal es vonzodtam hozza. ugy dontottem hogy megprobalom vele mert tetszett es maskepp nem is tudtam volna tovabblepni. kihangsulyozom nem hasznaltam fel vagy akarmi arra hogy elfelejtsem az exemet. ugy erzem hogy mar nem tetszik es ismet csak ugy tudok ranezni mind egy kedves baratra habar ezt sem jelentenem ki teljesen mert nagyon valtoznak az erzelmeim es ez itt a baj. nemreg jottunk ossze ugyhogy ha szakitanak nem lenne nagy gaz. probaljam meg vele a dolgot lassam milyen lesz kesobb, hatha megtetszik vagy ilyesmi, vagy szakitsak most meg nem keso? segiiitseg.17/lany
2011. máj. 27. 22:36
 1/3 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Olyan emberrel nem is érdemes kapcsolatot kialakítani, akihez nem vonzódsz és kétségeid vannak. Azok a bizonytalanságok nem hiába vannak benned. Előbb szeress bele valakibe, utána járjatok, mintsem fordítva.
2011. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha nem vagy biztos akkor szerintem szakíts a sráccal.

Jobb most mint később csetepaté után elválni.

Minél tovább húzod annál jobban megfogja viselni őt.

2011. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gyorsan
2011. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!