Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! A legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! A legjobb barátnőm büdös. Nagyon jó fej, kedves, okos, lehet vele beszélni és betegség miatt ilyen, nem tehet róla. Próbálom összehozni az egyik haverommal. Mit gondoltok a büdös lányokról?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 18:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Azt hogy büdösek.
2011. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
hogy büdös? a szája? mert azt én inkább kerülöm...
2011. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
betegség miatt büdi? :O
2011. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szegény. Szörnyű lehet neki. De ha te elvagy vele, talán a barátod is. A szagok nem mindenkire hatnak egyformán.
2011. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%
olyan beteg h nem bír elmenni zuhanyozni?
2011. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

betegség miatt büdös? ilyenről még tényleg nem hallottam. de hogy? hogyan?

am nem akarok kertelni, megmondom h ebből mi lesz. ha nem ismeri a srác a csajt akk valószínű h elsőre el fogja ítélni. pedig ha betegség akk tényleg nem tehet róla.

2011. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
Méregtelenítés! Ha sok salakanyag gyülemlik fel a szervezetbe (édesítő,tartósítószer stb..) akkor büdös lesz az ember. És komolyan!
2011. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 szamóca. ***** válasza:

vagy nyílt gyomorszájtól, túlzott savtól ésatöbbi. ezer meg ezer oka lehet, amin nem biztos hogy tud változtatni.

de ha nagyon büdös lehet nem fogja a srác tolerálni. az nem túl szexi... sajnos ez van, hiába sajnálom szegényt.

2011. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy milyen az a betegség, ahol az ember büdös. Szerintem nincs is olyan.

Ha rendszeresen tisztálkodik, akkor mégis hogy a fenébe büdös?


Nekem volt egy osztálytársnőm még régen, és az tényleg büdös volt. Olyan cicababásra akarta venni a figurát, de olyan igénytelen volt, hogy ihaj. Már korán reggel éreztem a szagát, olyan jó kis "több napig nem fürdök, mert minek" szagot. Nem kellemes.


Szeritnem, ha tisztálkodik egy ember, akkor nem büdös és kész.

2011. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
De honnan jön pontosan a bűz? Így nem nagyon lehet segíteni!
2011. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!