Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám rávenni barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni barátnőmet, hogy kinyaljam a vagináját?

Figyelt kérdés
Már járunk egy ideje de szex még nem volt köztünk.Orálisan már kielégített párszor és én is szeretném viszonozni neki azzal, hogy kinyalnám. Ő viszont mindig tiltakozik ellene, viszont ha valahogy rá tudnám vezetni a dologra onnan már csak egy lépés lenne a szeretkezés is.Tanácsokat szeretnék kérni!
2011. máj. 28. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
jó ég, micsoda problémák ... szánalmas.
2011. máj. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves" első, mégis, mi szánalmas van ebben? Ez igenis probléma, ha nem működik jól két ember között a testiség.

Kedves Kérdező, beszélned kellene a barátnőddel. Nagyon nem mindegy, hogy egyáltalán nem akarja, hogy kinyald, vagy csak korainak tartja...

2011. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoktunk beszélni róla csak kicsit gátlásos és nem mindig válaszol ha kérdezek és ilyenkor már nekem kínos kicsit a dolog.:/
2011. máj. 28. 08:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Már arra is nehézkesen vettem rá, hogy egyáltalán levetkőzzön előttem pucérra. Tehát egy gonddal kevesebb azaz kettővel ha ideveszem az orális szexet is.
2011. máj. 28. 08:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem minden lány szereti. A barátom is mesélte, hogy az előző barátnője utálta, ha nyalták, egyszer próbálkozott be nála, de nem hagyta, hogy csinálja neki... Ha nem szeretné, ne erőltesd. De elég érdekes a hozzáállásod, hogy "innen már csak egy lépés a szex"... Remélem nem csak arra való Neked a barátnőd, hogy megfektesd... :/

Amúgy pl. én elég hamar megengedtem a barátomnak, hogy kinyaljon (1-2 hónap után, 17 évesen), mégis csak 1 évnyi járás után feküdtem le vele, mert arra akkor voltam kész lelkileg. Szerintem ne várd, hogy ha a barátnőd ennyire gátlásos, akkor olyan gyorsan odaadja magát. Egyáltalán nem biztos, hogy ha benne lesz az orálban, akkor következő héten már másban is... És az sem biztos, hogy valaha is benne lesz a nyalásban. Ne erőltess rá semmit, hanem éreztesd vele, hogy mennyire szereted, és szerelemből vagy vele. Majd szépen lassan megnyílik.

20/L

2011. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valaki gatlasos, ha fejet hajt? Ez baromsag.


Egyebek irant meg: Indulj el fentrol lefele, muffot hagyd ki es ugorj at a labra, majd lassan menj vissza hozza.

2011. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!