Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ex egyik legjobb barátjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex egyik legjobb barátjával összejönni nagyon ciki, főleg ha ő még nincs túl rajtam?

Figyelt kérdés

Ne nézzen mindenki egy hülye lotyónak, mert nem olyan egyszerű a helyzet.

Jártam egy sráccal 11 hónapig.Aztán 1 hónapig egy másikkal, de nem volt jó úgyhogy szakítottunk. A 11 hónaposos kapcsolatos fiúnak az egyik a legjobb barátai közül, azthiszem akar tőlem valamit..nagyon...és az a baj, hogy én is hajlok felé.Csakh a fiú még nem lépett túl rajtam és még mindig szeret és vissza akar kapni. Nem tehetem meg vele, hogy összejövök a barátjával, még akkor sem, ha a barátja világosan megmondta neki h ő nem fog nekem nemet mondani ha majd egyszer netán úgyadódik a helyzet h lehet köztünk valami.Persze ezt még akkor mondta amikor semmi ilyesmi kilátásban sem volt.Szerintetek az ilyesmit titokban lehet tartani, mármint azt ha összejövünk?Meddig?Hogyan?


2009. márc. 16. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A titkok előbb-utóbb kiderülnek. Akkor még jobban fog neki fájni. Itt a tét a két srác barátsága. Ha a másik fiú összejönne veled, minden lelkiismeret furdalás nélkül, nem veled van a gond. Valószínű az ő barátságuk nem elég erős ehhez. Ezt nekik kettőjüknek kell majd lerendezni. Különben meg neked szíved joga abba beleszeretni, akibe akarsz. De mindenképpen vállaljátok fel a kapcsolatot szerintem.
2009. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
55%
Hány éves vagy? Attol is fögg hogy az exed milyen idős mert a kor alapján másképp élik meg az emberek az ilyen lelkis dolgokat, lehet ha idősebb jobban elfogad benneteket.
2009. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én 15 a volt barátom 16 éves, az a bizonyos barát pedig 18. igazából 5en vannak így legjobb barátok de ők ketten pl nincsenek is olyan nagyon jóba.
2009. márc. 16. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!