Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a megcsalásról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a megcsalásról?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert szóba került, mikor a legjobb barátnőmmel beszélgettünk.És nekem nagyon furcsának tűnt a válasza.

Azt mondta, hogy őt pl. nem zavarná, ha pasija bi lenne és megcsalná egy férfival, mert szerinte ezek csak testi dolgok. A másik meg, beszéltünk egy énekesről, aki turnézott és megcsalta a feleségét régebben. És erre is azt mondta, hogy nem zavarja az sem.

Most akkor ez a normális és én vagyok csak ilyen maradi, vagy mi? Ti mit gondoltok erről?


2011. máj. 28. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
UN-DO-RÍ-TÓ!
2011. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Testi dolgok? :)) Akkor ezek szerint egy komoly kapcsolat, egy házasság is csak testi dolog. :) Csalták már meg a barátnőd? Nem? Kíváncsi vagyok, ha egyszer megcsalják őt, miközben ő fülig szerelmes, akkor is ugyanezt mondja-e majd.
2011. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a barátnőd még nem volt szerelmes
2011. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Huh, kicsit megkönnyebbültem, hogy nem vagyok akkor én olyan maradi. Amúgy nem csalták meg még és a szerelem meg nem tudom. Nem hiszem, hogy szerelmes lett volna valaha is.

Köszi a válaszokat :)

2011. máj. 28. 16:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztos nem maradnék olyannal aki megcsalt...

25/F

2011. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy maradi! A megcsalásnak több oka lehet. Valami hiányzik a kapcsolatból, vagy a szex nem jó vagy más... Szerintem ezeknek a kommunikáció hiánya az oka. (Persze most csak a komoly kapcsolatokra célzok.)
2011. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A barátnőd egy idióta. És nem vagy maradi, ha elítéled, hanem normális. A legnagyobb szemétség, amit el lehet követni a másik ellen függetlenül, hogy az illető melyik nem képviselője.

Azért kíváncsi lennék, ha a barátnőd pasija tényleg bi lenne és rendszeresen más férfiakkal kefélne és összeszedne egy jó kis AIDS-et, majd őt is megfertőzné, akkor vajon mit szólna. SZerintem nem nagyon örülne neki.

2011. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy maradi! A tiéd a normális hozzáállás ezzel ellenben a barátnődé rendkívül érdekes...

Még hogy csak testi dolog.. nem az normális embereknél nem az. Az aki megcsalja a párját az a legundorítóbb alja néphez tartozik, ha nem szereti mondja meg neki, hagyja ott, de ne ezt csinálja vele. Egy embernek ez pokli érzés hogy az akit szeret, az akiben megbízik így elárulja.

2011. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy csúnya rossz dolog.
2011. máj. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!