Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a megcsalásról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a megcsalásról? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Gondolok itt minden helyzetre 30-as éveiben járó férfi esetében (ha gyereke is van). Mi a véleményetek a férfiről, a lányról akivel megcsalja a feleségét, abban a szituban hogyha már ellaposodott a kapcsolatuk/házasságuk, ha talán nem, miért tette meg, csak kalandra vágyott, már nem szereti, kihűltek az érzelmek... Légyszi kort és nemet is írjatok, valamint a hogy milyen "esetről" írjátok a fentiek közül, meg amikre még gondoltok!
2010. jan. 30. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem még egy 30-as éveiben lévő férfinek szüksége van rendszeres szexuális életre, ha ezt a nő nem akarja vagy nem tudja megadni akkor sztem "ésszerű" a megcsalás BÁÁÁÁRR ha van egy gyerek is akkor azért más a dolog akkor elsősorban apa és nem férfi a család fenntartása és összetartása lenne a dolga, beszéljen a feleségével (hisz ezért a felesége) hogy miben változzon!

Ha meg csak kaland akkor neki semmit nem számít a családja, ha képes feladni egy kalandért.


Sztem:) 21/L

2010. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rettentően elitélem mindkét félt. Lehet hogy a feleség hibás, de akkor ki kell nyitni a szánkat és szólni nem menni. El lehet válni, helyre lehet hozni. Csak ez egyszerűbb...
2010. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de az irásodbó csak feltételezném, hogy te ebben a szituban vagy, és tanácsra szorulsz. az 1. ne csald meg a párod, őrizd meg a becsületed. 2 légy mindig gyengéd hozzá. akár milyen is egy kapcsolat, ez alaposan felillanyozza. a 3: vegyél neki ajándékot. ez a 3 tipp az ami bűntudatot kelt egy nőben vagy férfiban hha megcsal. én ezeket betartom, a párom furcsa egy lány.. nemsokan kedvelik.de én igy imádom őt! ha engem ezek után megcsalna kidobnám. Kezet nem emelnék rá, nem mocskolnám be ilyen mocsokkal! szóval ha megcsalt akor hagyd ott, van még rajta kivül sokmillió. találnifogsz. 18 Fiú, --Chocky--
2010. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Feleség vagyok, 39 éves, a férjem is ennyi. Van szex rendszeresen, van gyerek is, és van szeretője is. Magyarázat is van, hogy miért van a szerető, meg duma, hogy csak a család a lényeges...
2010. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
és mi a magyarázat ha meg lehet kérdezni? mert én nem tudok egyet sem elfogadni...
2010. jan. 30. 19:27
 6/15 A kérdező kommentje:
illetve tudnék mert még csak 19 vagyok:)
2010. jan. 30. 19:28
 7/15 A kérdező kommentje:
mármint nyelvtanilag tudnék, vagyis nem tudnék elfogadni:) bocsi csak most esett le hogy így kétértelmű, miután már elküldtem
2010. jan. 30. 19:33
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

UNDORÍTÓ! undórító, undorító... szegény gyerekei.

Ha ellaposodott a házasság, akkor váljon el és csak utána kezdjen bele egy másik kapcsolatba! ilyenkor nem is gondol a feleségére és a gyerekeire? hülye disznó az ilyen! a nőről inkább nem is mondok semmit...remélem majd őt is megcsalja a férje :) (ha lesz neki később)

2010. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ocsmány dolog a megcsalás.. átéltem hát elég önbizalom romboló.. már mint annak akit megcsalnak.. ilyenbe még csak ne is gondolkozz akkor szakíts .. (nő)
2010. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

20:09 te biztos nő vagy.



27 vagyok és nem mennek a legjobban a dolgok a barátnőmmel. Ő elvan heti 1 alkalommal is, bár tiltakozik ezen megjegyzés ellen.


Szinte minden nap gondoltam és gondolok arra, hogy de jó lenne ilyen és olyan nővel lefeküdni. De nem tettem meg az elmúlt 3 év alatt.

Szeretem a barátnőmet, de ha érzelem mentesen kéne döntenem, akkor mennék férre én is.


Az a baj hogy fordított helyzetben ez rosszul esne, és ha meg is tenném, nem tudnék a szemébe nézni. Se hazudni ha rákérdezne. Viszont így nem tudnám őt megóvni a fájdalomtól.


Sokat beszéltünk a problémákról, de neki gondjai vannak és nem oldódnak meg. Az én irányomból érkező nyomás pedig csak fokozza a gondjait.


Könnyű megbélyegezni az embereket 20:09-es!!! De fogalmad sincs milyen az, amikor a szex megléte mellett is ki vagy éhezve! Amikor a tested kinullázódott, de a lelked erotikát akar. Szinte már fizikai fájdalmat okoz a hiány, akárhányszor is nyúlsz magamhoz!


Nézed a jó nőket az utcán és arra gondolsz, hogy ha ő lenne a barátnőd, és most hazamennétek akkor letépné rólad a ruhát és őrült izgalomban vetné rád magát.


Ha valaki férrelép, annak meg van az oka!!! A probléma a velejárókkal van.


Ha egy kapcsolat ellaposodik és az egyik fél nem hajlandó változtatni, akkor meg is érdemli hogy megcsalják!!


30 évesen az ember még fiatal, sőt!... Ilyenkor van élete csúcsán az ember, és el lehet dönteni hogy jó-e az ha ilyenformán élve eltemetik.

2010. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!