Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a tartós érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a tartós érzelmi megcsalásról? (tartós : egy év).

Figyelt kérdés
Tehát párkapcsolatban vagy és egy harmadikhoz felé táplálsz érzelmeket. (Teljesen mindegy, hogy a harmadik tudja-e, viszonozza-e, összejöttök-e, szerető lesz-e vagy sem ...stb.; az érdekel, a párotok és a kapcolatotok felé ez mit jelent.)
2010. aug. 28. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti hogy k_rvára de nem érdekel a párod csak kötödsz hozzá... ha te más után vágysz akkor te már nem szereted a barátodat ugyhogy semmi értelme egy iylen kapcsolatnak főleg h hülyited szegény barátodat
2010. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti,hogy nem vagyok szerelmes a páromba,és mikor leginkább a padlón érzem magam érzelmileg,akkor jön egy fellángolás,vagy egy újabb szerelem az életembe.Ilyenkor,ha becsületes vagyok,lépek,ha nem,akkor szimplán gyáva.

Különben ismerős helyzet.

2010. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet két embert egyszerre szeretni, de nem csak a megcslaásra igaz hogy két vasat nem tartunk a tűzben mert megéget. Ha két embert szeretsz, az egyikről le kell mondanod. Viszont ez nagyon ritka, előbb érdemes átgondolni, hogy a párod valóban szereted-e vagy csak a megszokás tart mellette (szinte lehetetlen észrevenni). Valószínű hogy csak megszokás, ezesetben szakítás lesz a vége. Hogy a kapcsolat felé mit jelent? számomra ugyanolyan megcsalást mintha megdugta volna, sőt talán rosszabb. Ha valaki tartósan másba szerelmes, másra vágyakozik, akkor engem ne etessen azzal hogy szeret. A kapcsolat végét jelenti.
2010. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ez nem megcsalás. Az ember az érzelmeit nem tudja irányítani, és énis azt vallom, hogy lehet 2 embert egyszerre szeretni, sőt, ha ez abszolót csak plátói, akkor valószínűleg azt sokkal jobban szereti, akivel együtt van, ezért is van együtt vele.

Ha valakivel együtt vagy egy életen keresztül, akkor előfordulnak ilyen "mélypontok", mert az ember ennek nem tud parancsolni, olyan nincs, hogy valakiek csak egyvalaki tetszen egy életen keresztül.

Ilyenkor az a fontos, hogyha amúgy hűséges marad a párjához, tehát nem csalja meg valójában, akkor abból látni csak igazán, hogy mennyire szereti és tiszteli a párját. Ezért nem érzem megcsalásnak.

2010. aug. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ha három éven keresztül folyamatosan másba szerelmes, és ő maga és ki meri jelenteni hogy ez már érzelmi megcsalás - ergo jobban szereti őt mint a párját, az szerintem súlyos megcsalás.
2010. aug. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kutya számít mint harmadik fél?
2010. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!