Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon vallásos fiúval van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vallásos fiúval van esélyünk?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon vallásos,(hitgyülis) én meg katolikus vagyok, de a saját erkölcsi szabályaim szerint élek.Nem tudom hogy néz e rám egyáltalán nőként vagy kicsapongónak tart(én nem tartom magam annak)
2011. máj. 28. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
olyan durva, hogy az emberek a jelentős része csak a vallása alapján éli meg az életét, nem tudják miből maradnak ki... talán lehet esélye a dolognak, bár szerintem hosszútávon úgyse működne...
2011. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
annak ellenére hogy én nem vagyok egy buzgó vallásos, tisztelem ezért.Jobban örülnék ha egyszerűen vallásos lenne mert ez a gyülekezet már elég elvont dolog és nem hiszem hogy ki fog szállni belőle.
2011. máj. 28. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
hát. egyik barátnőm pasija is nagyon vallásos volt, vallásos család, vallásos kisváros. de azért ettől még ember. ettől még ugyanúgy veszekszik, ugyanúgy megsértődik, ugyanolyan paraszt tud lenni, ugyanúgy kívánja a szexet. úgyhogy szerintem simán van esélyed.
2011. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt lehetőségem megjelenni ilyen gyülekezetem és hát mit mondjak...mivel én inkább tartom magam ateistának halálra untam magamat köztük,de csak addig amíg a "szertartás" vagy minek nevezik volt.Nekem teljesen úgy jött le hogy ezek az emberek civilben pont ugyan olyanok mint azok akik nem gyakorolják a vallásukat. Ugyanúgy poénkodnak,röhögnek és teljesen átlagos dolgokról beszélgetnek.

Persze akkor kicsit kínos a helyzet ha meghív valami ilyen eseményre és te nem szereznél menni (ezt abszolút meg is értem) de finoman meg kell vele értetni hogy nincs hozzá kedved. Ezt elvileg meg kellene hogy értse hisz ezek az emberek sokszor hangoztatják hogy ők senkire se szeretnék ráerőltetni a vallást.

Na hát végülis ennyi, azért tutira nem fog elítélni mert nem gyakorlod a vallásod,de azért a közelébe ne szidd le az Istent az égről:D

2011. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztem is simán van esélyed, bár nem tudom katolikus létedre hogy gondolod a Hit Gyülekezetét ennyire vallásosnak, szerintem sokkal inkább már egy üzleti vállalkozás sajnos, a farizeusi ájtatosság csak az emberek megtévesztése céljából kell, meg a pénzgyűjtéshez. Ezzel nem őket akarom szídni, mert a Katolikus Egyház dogmáinak jelentős részével nem értek egyet katolikus létemre, de ez a gyülekezet nem érdemli meg az egyház címet. A srác ettől függetlenül még lehet nagyon vallásos, ne értsd félre, nem lejáratni akarom őket, csak vtak olyan ismerőseim, akik oda tartoztak, és rendkívül buzgók voltak, amíg pontosabban rá nem döbbentek, hogy hogyan is mennek a dolgok. Tehát a kérdésedre válaszolva igenis van esélyed, beszélgess el vele ezekről a dolgokról, vagy ő győz meg téged, vagy te őt, ha egyikőtök se, akkor hosszútávon nem valószínű, hogy fog működni a dolog. Bocs, hogy kicsit elkalandoztam az elején ;)
2011. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hosszú távon csak akkor működik, ha kitéríted. Nagyon agresszív az a társaság.
2011. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem fogom tudni kitéríteni

egyébként én sem szimpatizálok a hit gyülekezettel, túl sok az ellentmondás körülötte

2011. máj. 28. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:
a hit gyülekezet z egy megtévesztés.
2011. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bocsi az offért.


én pont ebben a helyzetben vok, h 1 évet jártunk, de szakitottam vele mert nem viselkedett velem nöként.. ( mint egy gyerek, csak azt tette ami neki volt jó.. ) meg a vallás téma..h azért vártam egyedül a hidegben 2 orát mert ö gyülekezetbe megy...( és még az apja kért tölem bocsánatot mikor kiderült!! ) és nem volt velem képes várni 1 orát sem h pont kezdésre ott legyen... na meg csak akk találkoztun az elején ha gyülibe ment.. akk már mondtam neki h szakitok .. akk már többször találkoztunk.. azt most szakitás után mondtam neki ha akar találkozni keresen meg.. jo megint egy vasárnapot beszéltünk meg.. ( -.-' )erre szombat este hiv h vagy elöbb megyek ( hajnalba, pedig tudja h nincs buszom) vagy nem megyek bár mindegy lenne mert siet haza mert az anyja beteg. mondom akk délután leráztál volna?!és kijelentette h neki elsö az isten..öt szolgálja.. ez még ok lene de h lehet ekkora pancser..ak ne vasárnapot mondta volna, de nem?! de mindegy de közbe irta az sms-t h fontso vok neki ( még a telefon elött.. ) jo 2 nap mulva irtam neki h nem találkozunk e.. azt irta h neki nem jo mert ott kell segitenie..........jah és jegyese voltam.. na szerintetek???

2011. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!