Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt érdemes várni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt érdemes várni egy férfire?

Figyelt kérdés
Röviden leírom.Taliztunk volt szex is.Azt mondta majd még talizunk de most közbe jött neki ez-meg az.Szóval én szeretem nagyon,meddig várnátok ti?
2011. máj. 29. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Változó valaki egy egész életen át várja az igazit.
2011. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semeddig nem akar az téged
2011. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már rég túl van rajtad.
2011. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak dugni akart
2011. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semeddig... ne érd be a szamár szerepével, ha nem jön össze neki a ló. Felejtsd el, keress nála jobbat, aki megérdemel téged. :)
2011. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A végtelenségig. Vagy akár azon is túl.
2011. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak sajnáld, hogy lefeküdtél vele, amúgy én már nem várnék, remélem azért összejön neked, bár sztem nem fog már keresni.
2011. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!