Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam vagy érdemes harcolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam vagy érdemes harcolni érte?

Figyelt kérdés
Egy lány,akibe beleszerettem, szakítás határán van a pasijával,de mivel a lány nem tud teljesen elszakadni tőle attól félve,hogy a srác miatta kikészül és összetörik,ezért összezavarodva nem tudja mit tegyen és gyengének érzi magát véglegesen otthagyni.továbbra is beszélgetnek,ezáltal hosszú távon érzelmileg vissza csalogatja magához a csajt a srác.én úgy jövök a képbe,hogy úgy érzem a lány is többet érez irántam mint barátság mert nem barátként viselkedünk ha találkozunk,de még nem vallotta be hogy így van e vagy sem,ahogy én sem mondtam el.a kérdés,hogy mivel kivételes vagyok az életében és kellek neki,és ő is nekem,érdemes küzdenem érte szerintetek vagy hagyjam a sráccal éljen ha már ennyire tehetetlennek tartja magát,hogy nem dobja konkrétan.?már úgy érzem elszáll a remény,kezdek érzéketlen lenni mert fáj,hogy más csókolja,akivel nem boldog,mégsem vet annak véget.
2011. nov. 7. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű barátom :) hívd el sétálni, és mondd el neki mindezt amit most ide leírtál! Ha tényleg többet érez irántad, nem lesz baj...ha nem,akkor maradtok barátok. Nincs mit veszítened :)
2011. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne küzdeni érte. De beszélj vele. Mond neki h szereted és azt is h ,ha igyvan, h nem sürgeted a választással. De feledni? Milyenek a mai pasik!! Nem nem feladás szóba se jöhet!!!
2011. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd! mentsd magad míg lehet! a rossz befektetésből az elején kell kiszállni, amíg kicsi a veszteség.
2011. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne légy mindig kéznél mint titkos szerető. Hátha rádöbben, hogy inkább téged választ, mint a jótékonykodást.
2011. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,utolsó és te mit tennél a helyemben? most már neten majdnem csak úgy beszélget velem mint egy sima barát:/
2011. nov. 8. 15:05
 6/11 A kérdező kommentje:
srác meg folyton küldözgeti a szerelmes sms eket neki meg hivogatja hogy gondolja meg magát.
2011. nov. 8. 15:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a csaj nem szereti a srácot akkor igenis vedd el tőle
2011. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy nincs értelme a barátságnak, amíg valamelyikünk többet érez, titkos szerető sem leszek, mert nem ezt érdemlem, tehát vagy "hivatalosan" is összejövünk vagy minden kapcsolatot megszakítunk.
2011. nov. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
már lassan 1 hete nem volt fent neten, nem beszéltünk azóta,szakított a pasijával,aki továbbra sem hagyja békén,most keressem én vagy hagyjam a francba?:S ha keresem túl nyomulós nem?h mostanában mindig én.ha hagyom meg azt érezheti hogy nem foglalkozom vele,szarul van azóta azt mondta amikor legutóbb beszéltünk.most akkor?
2011. nov. 18. 00:17
 10/11 A kérdező kommentje:
Közben szakított a sráccalrá 2hétre elmondtam neki,hogy beleszerettem, de ő nem szeretett belém mondván"szimpla nagyon jó érzés"volt mindig velem lennie,akármit csináltunk,de semmi több érzelem..most mit csináljak?viselkedése totál azt mutatta hogy többet érez irántam , nem szimpla dolog és mégsem ...sosem hazudik nekem,most sem tette azt mondta "ettől féltem hogy belém szeretsz"megmagyarázni nem tudta hogy miért mondta ezt..ujra koppantam és magam alatt vagyok...
2011. nov. 29. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!