Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnatok ilyen kapcsolatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnatok ilyen kapcsolatban? A baratnommel 2 honapja vagyunk egyutt, mostanaban ugy erzem, kihasznal.

Figyelt kérdés
Kell vigyem kocsikazni, munkaba, el kell vigyem vacsorazni minden hetvegen, amit akar O en meg kell csinaljam neki sokszor mar azt sem tudom h velem mi a baj valamelyik este az elso honapban lefekudtem vele de masnap azt mondta nekem h olyan volt mintha rea kenyszeritettem h szeretkezzunk pedig nem is ellenkezett az volt az elso es az utolso egyutlet. Azutan probalkoztam de mindig vissza utasitott "most nem mert faj a fejem" "nincs kedvem" s a tegnap mondtam neki h en mennyit megteszek erte de te nem akarsz adni cserebe semmit, nagy veszekedes lett h meg o ker tolem sokat mit kepzelek en stb pedig en futok mint a bolond h a kedvebe jarjak s mindketten sem vagyunk "fiatalok" (21/L es en 26/F) Kihasznal vagy csak bolond vagyok en h ennyi mindent "ingyen" megteszek neki
2009. márc. 17. 09:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Keress magadnak egy normális lányt, mert ez csak kihasznál. Egy jó tanács: bár a nők szeretik, ha a férfi a tenyerén hordozza őket, nem kell és nem szabad mindent megadni nekik.

26N

2010. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!