Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy neki jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy neki jobb legyen?

Figyelt kérdés

A barátommal közel egy éve vagyunk együtt, nemrég kezdett el dolgozni (24 éves). Reggel ötkor kell munkába indulnia, elvileg délután kettőig dolgozna, de sokszor benn kell maradni - a főnöke hülyeségei miatt - akár négy, öt, hat óráig. Mikor hazaér, nagyon fáradt, és sokszor már emberekkel sincs kedve találkozni, mondván, hogy egész nap szivatták, és 15 embernek kell megmondania, hogy mit csináljon.

Ezért mostanában még kevesebbet tudunk találkozni, heti két-három alkalmat csak, de az nagyon jó. :) Viszont látom rajta, hogy szenved a munkahelytől, és nem tudom mit csináljak. Ráadásul tegnap este azt mondta, hogy úgy érzi, nem tud megtenni mindent, hogy engem boldoggá tegyen. Holott ez nem így van, mert nagyon jó együtt.

Felvetettem az ötletet, hogy menjünk el egy hétvégére, kapcsolódjunk ki..

Szerintetek, mivel tehetném kicsit "elviselhetőbbé" a helyzetet? Hogy találhatnánk megoldást?


2008. febr. 19. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy most kezdett el dolgozni, de lehet, hogy nem a megfelelő helyen? Ha annyira kizsigerelik, próbáljon keresni vmi jobb helyet. Kettős lehet a helyzet: vagy addig szívatják a melóhelyen, amíg nem bizonyít, vagy már most szívatják az elején, és ez csak rosszabb lesz, mert vérszemet kapnak.

Állj ki mellette, támogasd. Biztosítsd is őt erről. A hétvégi elutazás, kikapcsolódás, kirándulás nagyon jó ötlet.

Ha pedig idővel sem javul a melóhelyén a helyzet, szerintem váltson. Különben fel fogja emészteni.

2008. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont a napokban döntötte el, hogy átmegy egy másik részlegre dolgozni. :)
2008. febr. 19. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!