Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek törjem magam én,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek törjem magam én, hogy jobb legyen vagy hagyjam az egészet had menjen magától?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nagyon sokat veszekedtünk, vesztünk össze abból, hogy másak az elvárásaink. Teljesen se milyen a kapcsolatunk. Tegnap fejemhez vágta, hogy nekem csak arra kell, mert mi nem mutatkozunk együtt, meg nem járunk el haverjainkkal . Másak vagyunk ilyen téren. Ma is fejemhez vágta. Simogattam a lábát, mondta, hogy hagyjam abba . Kérdeztem miért, erre ő annyit válaszolt: "mert nem vagyok a d.gópajtid. " én erre mondtam, hogy oké betelt a pohár engem innentől hagyjon békén. Erre odajött, hogy szeret meg ilyenek. A fő baj, az hogy mindig én keresem én kezdeményezek beszélgetéseket, én megyek oda ha meglátom, stb. Ő ilyen menőnek érzi magát. Megtehet mindent. Szólok neki, nevet rajta stb. Ez idegesítő. Játssza az agyát nagyon. Szerintetek erőlködjek még, vagy hagyjam hogy folyjon magától?
2011. szept. 20. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd,ha ilyen az már az ő baja!
2011. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha így viselkedik Veled a lány, akkor hagyd az egészet..de igazából minden történetnek két vége van..szóval az ő szemszögéből is meghallgatnám. Ha meg nem mutatkoztok együtt vagy nincs közös progitok, csak a szex az elég gáz..így megértem, h miért veszekedtetek..
2011. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehogy csak a szex. szeptember 4.én voltunk utoljára együtt. Nem erőltettem soha a szexet, soha nem sértődtem meg semmi ilyesmi. Csak ő 16 évesen elmehet másik városba bulizni ottaludni, úgy hogy hazudik a szüleinek, én meg ilyet nem teszek meg. Azt mondja, azért mert nekem csak arra kell.
2011. szept. 20. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor a lány elég éretlen, nem értem viszont, ha ennyire különböztök, akkor miért jöttél össze vele. Így érthető, ogy telán Te egy megfontoltabb karakter vagy, míg a lány kicsit butuska még.

A 2. válaszoló voltam.

2011. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez egy rossz szokásom, hogy első találkozón már smárolok a csajjal, és kimondom hogy együtt. Mire megismerem meg 2 hónaposak leszünk..
2011. szept. 20. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:
hát igen.. először ismerkedni kell, nem összejönni, ez tényleg hiba. de így mindne kapcoslatodat 2 hónap után dobod..?
2011. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mert volt mikor nem csalódtam.:)
2011. szept. 21. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!