Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki meg tudja mondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meg tudja mondani a megoldást?

Figyelt kérdés

A középiskolában volt egy szerelmem.3 évig együtt voltunk.Aztán szakítottam vele mert voltak hülye szokásai.(Ennek lassan 6 éve már.)Telt múlt az idő,egyetemre jártam és megismertem valakit akitől terhes lettem és nagyobb részben családi erőltetéssel("ha terhes vagy és megtartod hozzá kell menned") hozzá is mentem.2 éve vagyunk házasok és már az eleje óta minden éjjel a középiskolai első szerelmemmel álmodom.Nagyon rossz a házasságom,a férjem már bántott is,agresszív és egyáltalán nem szeretem már.Váláson is gondolkodtam.

Ezek az álmok lassan az őrületbe kergetnek.Ugy érzem tényleg hiányzik és egy marha állat voltam,hogy elhagytam és tönkre tettem a szabad,boldog életem.Feladtam a pályám a házasság és gyerek miatt és most itt tartok.Tudom ezt már vissza csinálni nem lehet,de valamit tennem kell,hogy megnyugodjon a lelkem.Olyan gyönyörűeket álmodom vele,szeret és boldogok vagyunk.Soha más férfival nem álmodom csak mindig vele.És reggelenként nem akarok felébredni.Sírok.

Tudom,hogy ez szánalmas de akkor is ez van és azért írtam ide hátha valaki(komoly valaki)segít megadni a választ.Teljesen össze vagyok omolva lelkileg.Kérem segítsetek.

Előre is köszönöm.


2011. máj. 30. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A választ? De mi a kérdés?
2011. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én se értem mit vársz. Szar neked, de ezzel senki se tud semmit csinálni rajtad kívül.
2011. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,a nők sajnos sosem fogadják meg a jótanácsokat.
2011. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
akkor kellett volna gondolkozni,mikr terhes lettél,de már késő.válj el és keresd meg a volt párod!cselekedj!!!!!!!
2011. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztos, hogy személy szerint a középiskolai szerelmed az, aki hiányzik (de persze lehet). Az is lehet, hogy ő testesíti meg az álmaidban a "régi életedet".

23/L

2011. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak:a kérdés ott van fent mivel ott kell kérdezni.

A másik két válaszolónak pedig:ezért nagyon kár volt ide írnotok.Sokat segítettetek köszi.

2011. máj. 30. 17:53
 7/17 anonim ***** válasza:

A = gyermeked van, és boldogtalan vagy

B = egy idióta f@sszal élsz együtt akikkel nem szeretitek egymást

C = ez az állat bántalmaz is nem 1x , nem figyel oda rád ez az állat

D = most kib@szott sz@r az életed!


Lehetséges megoldások:


1. B-böl ki kell vonnod az A-t, ekkor megszűnik a C

(ergo elhagyod a pasit és hazamész anyuhoz)

Ha a "C" megoldódott, akkor elkezdheted a "D" pontot megoldani.


A "D" ponthoz szükséges kellékek:

1. Szükség van egy megértő családra és barátokra ami legyen "Y"

2. Az álmokat el kell felejtened és rádöbbenni hogy az álmok nem fognak maguktól megvalósulni ez legyen "Z"

3. Idővel szükséged lesz egy másik félre az ellentétedre, akit szívből tudsz szeretni és aki téged is szívből fog szeretni és elfogadja a gyermekedet is. Ez legyen "X"

4. Ne azért keljen pasi mert egyedül vagy egy gyerekkel, hanem mert tényleg szereted.


Ha a "D" ponthoz való kellékek meglesznek akkor helyrejön az életed. De ez egy hosszabb számítási folyamat!


A "D" VÉGLEGES MEGOLDÁSA TEHÁT:

- 1. "C" pont elérése!

- 2. "Y" + "Z" pont elérése ami időbe telik.

- 3. Megtalálni, rálelni "X" pontra.


Ergo : C+Y+Z+X = Happy End!

2011. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Csak ezt meglépni borzasztó nehéz ám.De hasonlóképpen gondolom én is.Nem merek válni.Félek,elveszik a fiam.
2011. máj. 30. 20:29
 9/17 anonim ***** válasza:

Márpedig ha változtatni akarsz akkor el kell hagynod, vagy egész életedben stresszben leszel majd depressziós leszel.


Amit a legjobban megnéznek egy gyermeknél azaz elhelyezés! hogy hol van. Azaz ha anyudéknál jó a légkör és látják h biztos fog kapni enni, és jó helye lesz mert normális a család és nem egy putri akkor sok esélyed van.


Egyébként is szinte mindig az anyának áll a zászló!


utolsó voltam....

2011. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Jól esik a biztatást hallani.Mert nagyon félek.
2011. máj. 31. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!