Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom sehova nem enged! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sehova nem enged! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A városba nem mehetek egyedül,ha muszáj,akkor telefonálunk. Pasikkal szóba sem állhatok,barátnőim már nincsenek. Nyaralni nagy nehezen elenged a szüleimmel. Az összes sulis dologból (diáknap,farsang stb. ) kimaradtam miatta. Most lenne a bolond ballagásom. Azt mondta,ha elmegyek szakítani fog. Emellett az osztályom biciklizést szervez,de csak egy nap. Oda sem akar. De én szeretnék. Elveszíteni sem szeretném.. Mit csináljak? Segítsetek!
2011. máj. 30. 21:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég szakítottam volna vele. Nem szeretem ha fojtogatnak.
2011. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

szakíts vele, nem értem, hogy bírtad eddig

el nem tudom képzelni, hogy ne engedjünk meg egymásnak valamit, esetleg ha marhaság, akkor elmondjuk, hogy nem jó ötlet

mennyi ideje lennétek együtt?

20L

2011. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsál, ez nem fog változni.Bocsi.
2011. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a legjobb lenne kiszállni ebből a kapcsolatból. Nem ő a Te Istened hogy megmondja mit csinálhatsz és mit nem. Miért nem enged? Nem bízik benned? Nem szeretné hogy jól érezd Magad? Ez így nem kapcsolat. Ott alap dolog az őszinteség és a bizalom. Neked jó lesz ez így hogy egész életedben azt kell csinálnod amit ő mond? Találsz sokkal jobb pasit nála. Ne hagyd Magad és lehet nem akarod elveszíteni őt, de gondolj bele hogy így mennyi mindent vesztettél és veszíthetsz még. Ha meg találsz egy olyan pasit aki normális és enged akkor meg minden megvan oldva. És pedig találhatsz olyat :)
2011. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon buta vagy, mi az hogy nem enged el mi ő az apád családi nyaralásra nem enged. Ez egy féltékeny kis f@sz szóval vagy elhagyod és akkor élheted rendesen az életed vagy szenvedj miatta és maradj ki minden jóból amit idősebb korodba nagyon meg fogsz bánni, még fiatal vagy most kell élned az életed!!!!!!
2011. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Darcy01 ***** válasza:
100%
Sürgősen dobd ki ezt a srácot!!!
2011. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! valahogy pont erre számítottam. régóta reménykedem,hogy megváltozik,de nem. azt mondta,hogy ha őt elvesztem minden pasi csak ki akar majd használni meg ilyesmi. egyébként 9 hónapja vagyunk együtt
2011. máj. 30. 21:45
 8/30 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
egyébként azt még valamilyen szinten én is elfogadhatónak tartanám,hogy bulizni ne menjek nélküle,azért mert én sem rajonganék érte,ha ő menne nélkülem.... de ez már elég durva.
2011. máj. 30. 21:47
 10/30 A kérdező kommentje:
15/L
2011. máj. 30. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!