Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magányosnak érzem magam,2...

Magányosnak érzem magam,2 hónapos a lányom és a párom sehova nem jön velünk! Ő otthonülős és sosem akar kimozdulni! Semmilyen programra nem hajlandó. Beszélni sem lehet vele mert nem enged! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egy dolog hogy menjek nélküle, de hát nem egy pár volnánk? Kivagyok!!!
2010. febr. 12. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy kérdezek, de a gyerek előtt sem ment veled sehova? Amúgy lehet, hogy ha már nagyobb lesz a gyerkőc, akkor szívesebben megy, akár csak egy sétára is. Eleinte az is egy "program" lehet, ha elmentek vásárolni hármasban. Mond neki, hogy segíteni kellene. Amúgy az apukák nem nagyon szeretnek babás programokra járni, valahogy nem az ő műfajuk.
2010. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mégis meg kéne próbálnod beszélni vele erről, őszintén elmesélni neki, hogy így érzed magad miatta. Talán nem is sejti, neked mennyire rossz érzés hogy így viselkedik. Hátha felfigyel rá, ha elkezded mondani. :(

Sok sikert! :)

2010. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miután terhes lettem, azóta van az otthonülés. Azelőtt nonstop mentünk! Nem értem a dolgot, heti téma nálunk hogy néha mozduljunk ki együtt. De ő nem hajlandó mert nincs kedve és menjek nyugodtan ahová akarok de értsem meg hogy ő nem akar.
2010. febr. 12. 09:33
 4/9 anonim ***** válasza:
ha nem is akar, ami érthető, nem kötelező, de néha azért megerőltethetné magát, csak hogy neked jó legyen, hm? gondolom, te se azért mosod az ő gatyáit és nem azért főzöl neki, mert akarsz, hanem hogy jó legyen neki. ezt azért megpendíthetnéd a kedvesnek.
2010. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen... Ezt tudja jól, de ez van, hidd el , a fejemre is álltam már.
2010. febr. 12. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:
üdvözöllek sorstárs.
2010. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Remélem csak a hideg tartja vissza... Nem értem mire jó ez. Én a kedvéért bárhová elmennék. De ő.........
2010. febr. 20. 13:32
 8/9 anonim válasza:
Üdv a körben!Az én lányom 20hós,és soha nem mozdulunk ki,szerinted én hogy vagyok?Én a barátnőimmel szoktam menni egy héten egyszer,olyankor nagyi vigyáz gyerkőcre,kb ennyi.amugy az én párom is jövős volt,de megváltozott,én már sokszor beszéltem vele,de ugyanez volt a válasz,mint nálatok.
2010. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És akkor így fogunk élni? Megszokunk vagy megszökünk? Vagy mi???
2010. febr. 20. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!