Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » napokban előkerült a szó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

napokban előkerült a szó a kapcsolatomban a szórakozásról. Elengedem a párom én néha-néha a barátaival szórakozni, azonban ő közölte, ne is akarjak sehova menni,mert úgysem enged. Mi az, hogy nem mehetek sehova?

Figyelt kérdés
Emellett egy nap többször felhív, épp kivel vagyok, hol ,mikor végzek,mi a programom. Ha lehet ne mászkáljak a főúton, se a barátnőmmel, a férfinemű barátoktól meg egyenesen tiltva vagyok. A legjobb barátnőm miatt is hazudoznom kell neki,ha épp vele vagyok, mert erre is dühös,és megsértődik. Ilyenkor egyáltalán mit lehet tenni? Nagyon szeretem,de nem tudom megértetni vele, hogy ez így nem normális dolog.
2009. febr. 24. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
miaz hogy nem enged? ha nekem ilyet mondana már rég otthagytam volna...
2009. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ok nélküli túlzott féltékenység szakításhoz vezet előbb-utóbb. Ha ő így áll a dolgokhoz, te is tilts meg mindent neki és akkor leesik neki, mit is kért tőled...
2009. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkor? Szakítassz vele. Vagy megmondod neki, hogy ha nem fejezi be ezt a féltékenykedést akkor szakítani fogsz. Sajnos másképp nem fog megváltozni, egészséges egy kis féltékenység, de ennyi már beteges, igy nemfog sokáig tartani a kapcsolatotok csak tönkreteszitek egymást. Mindenkinek szüksége van egy kis szabad térre, és a barátod sem tilthatja ezt meg Neked.
2009. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
lapátra vele.Ha most ezt csinálja mi lesz később?
2009. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Ezt nevezik beteges féltékenységnek. HÁROM út van elötted.


- Vagy tudsz rá hatni, és meg tudod beszélni vele, hogy ez az egyenlőtlen kettősmérce semmiképpen nem igazságos veled szemben, és szép lassan, közös erővel ki tudjátok gyomlálni ezt a féltékenységet belőle...


- Ha az előbbi nem sikerülne (mert azért elsőként ezt ajánlanám), a legjobb amit tehetsz, ha átgondolod, mindez hová vezetne, mennyire tudnátok tartalmas párkapcsolatot tartani, és elhagyod őt. Ez így, ilyen formában semmiképpen nem működőképes, szerintem ezt te is érzed.


- A harmadik lehetőség, amitől nagyon félek, ha nem tudjátok megbeszélni, nem tud túllépni ezen a mizériáján, de te sem tudod ott hagyni, és inkább tartva a hátad szenvedsz. Ez leginkább azért rossz, mert azon túl, hogy állandóan feszengened kell, ő még lelki zsarolásban is tart majd téged. A bizalom arról szól, hogy azért van veled, azért osztja meg a saját életét a tiéddel, mert bízik benned. De a féltékenység ebbe hogyan fér bele, ha van bizalom? :(


Remélem akárhogy is alakul, olyan megoldáshoz lyukadsz ki, ahol a párkapcsolatod nem a szenvedésről szól, hanem a boldogságról. Minden embernek erre kéne törekednie, egyfelől a saját életében... de leginkább annak az életét boldoggá tenni, akit szeret.



--

Hakapeci

2009. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mivel nem Budapest méretű városban lakunk, az összefutás lehetősége véletlenül elég nagy. Ha már meglátok egy olyan kocsit,mint az övé, remegni kezdek. Volt,hogy nem bírtam továbmenni annyira megijedtem, hogy mi lesz,ha meglát. Merthogy ne csavarogjak,de a dolgaim intézése,ami nem tartozik rá feltétlenül, hogy elmondjam,az nem csavargás szerintem.És nem vagyok már 15 éves, hogy így kezeljen.
2009. febr. 24. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Elmondom neked, hogy miért ilyen...Bár le fognak pontozni:)

Valószinüsíthető, hogy a barátod csalfa...Megmagyarázom...Ő csal téged, de nem akar abba a csapdába beleesni, mint te, ezért még az esélyét is kizárja...

Vagy csak szimplán betegesen féltékeny...

A barátnőmnek is van hímnemű "barátja",igaz nem szimpatizálok az ilyenekkel, mert sztem nem létezik barátság fiú-lány között, de bízom benne, és tudom hogy nem lép félre...Ezért nem is tiltom tőle...

Amire még gondolok, hogy a szerelme átalakult birtoklási vággyá...22/f

2009. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem meg állj a sarkadra, állj ki magadért! Ez így nem állapot. Mondd meg neki, hogy elmész, és kész.

Ha ezért szakít veled: sokan neked is ezt tanácsolták. Azért gondolom bántalmazni csak nem fog. Meg talán szakítani sem. De akkoris állj ki az igazadért! Nem lehetsz rab!

Hogy is van a Zalatnay számban? "Nem vagyok én apáca, nem élhetek bezárva. Te sem vagy, Kedvesem, börtönőr, engedj ki hát a hűvösből!"

2009. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azert nem enged neked mindent mert nehogy lassad h O mit csinal, hova jar, nehogy meglasd valami csajjal en is voltam ilyen helyzetbe es vegul kiderult h csal folyamatosan ha szereted akkor hagyd el mert jobb lesz neked keress olyant akivel kozosen jartok mindenhova egyutt csinaltok mindent (vagy meg felt tegedet h nehogy massal fekudj le es szakits vele)
2009. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!