Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok 1 hónapos évfordulóra?

Figyelt kérdés

Most lesz 1 hónapja h együtt vagyunk a barátnőmmel(18/L), és meg szeretném lepni vmivel, ami nem túl hivalkodó, de azért mégis alkalomhoz illő:)

Mit tanácsoltok??


2011. máj. 31. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
1 hónapra leginkább két nagy puszit, konkrétan egy hónap az nem is mérhető időben. Ennyi erővel én nekem is évfordulóm van a whiskymmel, 5 éve áll a szerkényben. Mjad 11 hónap múlva vegyél neki valamit.
2011. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég egy-két puszi, de ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor is valami kis aproságot ajálok, valami cuki kis plüss álatot, ami rád fogja emlékeztetni, vagy hasonlót. :)
2011. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy bitangnagy dugást :)
2011. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Scream85 ***** válasza:

Sokba fog kerülni neked a barátnőd, ha minden eltelt hónap alkalmával venni akarsz neki vmit :D

Amúgy milyen hülye kérdés ez? 1 hónapos évforduló? :D

A hónap az nem év :D

2011. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1 hónapos évforduló? Most hónapforduló vagy évforduló?:D

Egy hónap még semmi, egy csomag gumicukrot.

2011. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 hónapos évforduló?

Idióta! Azért évforduló, mert minimum egy évnek el kell telnie.

2011. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem hallottam még egyhónapos évfordulóról...

amúgy meg nemhiszem hogy el kéne kényeztetni mert aztán majd később is elvárja, hogy mindig vegyél neki valamit.

majd ha fél éve lesztek együtt, de akkor is csak egy nagy csokor virág szerintem.

ja és lány vagyok.

2011. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!