Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok egy nagyon nagyon romantikus estéhez? Évfordulóra!

Figyelt kérdés
Sajnos romantikus vacsi kizárva, együtt fürdés kizárva, mert szülők otthon vannak! Szal csak olyat lehet ami szobán belül! Már vettem egy szexy piros fehérneműt! Az a baj h gondoltam sztriptízre, az alakom megvan hozzá, de a mozgás az nem jó, szal inkább kihagyom! H kényeztessem a barátomat? Mivel dobjam fel a hangulatot?
2009. máj. 12. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

szió

Hát mi elmentünk mozizni, megnéztünk egy romantikus filmet, aztán mikor "haza" értünk akkor elmentünk fürdeni, nálunk sem lehetett együtt, mert szülők :S,, aztán mikorra bejött én szexi fehérneműben vártam a takaró alatt :D bebújt majd hozzá bújtam és észrevette h van ott vmi ruha szerű, aztán mondta h vegyem le, mondtam neki ere h nem veszem mert ez a meglepije.

Aztán nagyon tetszett neki utána a mozgás is magától jött már! Tetszett neki élvezte!!4


Hidd el nem a mozgás fogja érdekelni hanem TEEE!! :)

2009. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!