Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetséges az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az, hogy a fiúk lefeküdnének egy lánnyal, de többre nem kellene?

Figyelt kérdés
Meg persze meg is teszik,és otthagyják.Velem még nem volt ilyen,csak hallottam,hogy azért ez gyakori.Csak nem értem,hogy hogyan lehetséges ez a fiúknál,hogy lefekszenek akkor is egy lánnyal,ha nem akarnak tőle többet?
2011. jún. 1. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sajnos ez mindig is így volt, persze vannak pozitív kivételek:)

Amúgy sok lány is ugyan ezt csinálja, csak fordítva...

2011. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez egy testi igény. Azért előfordul lányoknál is. Egyébként szomorú, de ez van. Nyugtat azért, hogy nem általános.
2011. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem a lányra vágyunk,hanem a sexre.Sexelni meg nem egy bűn ronda nővel fogunk,hiszen rontana a sexuális élményen.Én még nem csináltam ilyet soha,tartós párkapcsban élek.22/F
2011. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csajoknal is igy van. Ez a "termeszetes".
2011. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

mark86


úgy ahogy egy lányt felvisznek lakásra a diszkóból és 5en végigmennek rajta! vannak egy éjszakás kalandok. még nagyon fiatal vagy. ez nem férfi vagy nő függvénye,hanem jellem kérdése!

van férfi akit csak komoly kapcsolat érdekel és van nő aki ribanc! meg persze fordítva is...

nem lehet általánosítani!

2011. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert a férfiak ilyenek.A nok általában/vannak kivételek/ azzal fekuszneke akit szeretnek.A fiúknak kell a szex akkor is,ha nem szerelmesek,és olyankor csak egy alkalomra kell a no.De az a no,aki ilyenbe bele is megy,az ne is számítson rá,hogy a férfi komoly kapcsolatot is akarna tole.Egy no várassa meg a fiút,hagyja hogy elcsábítsák,ne ugorjon rogton az ágyába.Szóval sok ilyen férfi van,de nem kimondottan a férfi a hibás.
2011. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mert nem annyira szép vagy okos, hogy járjak is vele, de szexre meg szükség van.
2011. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt tudod kikerülni, ha vársz a szexel, nem pedig durr bele.
2011. jún. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert csak külsőre vonzódik a lányhoz, de a jelleme, személyisége nem jött be neki, nem szimpi vagy csak nem is akar ismerkedni, mert csak a dugásra megy.


Vannak ilyenek sajnos, de nem csak férfiakban, hanem egyre több nőben is vannak már, akik csak úgy odaadják magukat egy kis szexért.

2011. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 OpenYourMind ***** válasza:
Mert van aki nem szeretne komoly kapcsolatot kialakítani de szeretne sexelni és itt jön a képbe az amit kérdeztél. Én pl úgy érzem hogy fiatal vagyok még a komoly kapcsolatokhoz. Majd ha lesz feleségem akkor ott visszaveszek. Addig meg élem az életem ;)
2011. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!