Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetséges az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az, hogy a fiúk lefeküdnének egy lánnyal, de többre nem kellene?

Figyelt kérdés
Meg persze meg is teszik,és otthagyják.Velem még nem volt ilyen,csak hallottam,hogy azért ez gyakori.Csak nem értem,hogy hogyan lehetséges ez a fiúknál,hogy lefekszenek akkor is egy lánnyal,ha nem akarnak tőle többet?
2011. jún. 1. 10:22
1 2
 11/14 Pj0tr ***** válasza:
Ne legyetek naivak. Hogy csak a fiúk ilyenek és a lányok komolyra vágynak. Csak tegyük fel hogy így van. De akkor kivel fekszik le a fiú ha minden lány csak komoly kapcsolatot akar? Nehogy már azt mondjátok, hogy a csaj elhiszi 30 perc diszkós ismeretség után, hogy a srác el akarja venni feleségül!
2011. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Pff, nem csak fiúk lányok ugyanúgy. Max 10-20 éve még nem annyira. Ezek a sztereotípiák már elég idejét múltak.


Volt hogy hát elég aktív szociális életet élő emberekkel csevegtünk, ott is lehet hallani lányoktól is mindent.


..Vagy ott van példának szex és New York az is kb. arról szól hogy 4 csaj "kihasználja" a férfiakat.

2011. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem meg a komoly kapcsolatok érdekelnek... illetve... nem tudom. egy okos, aranyos, kedves, szende, szuper lánnyal jobb lefeküdni, mint az ugyanolyan testi adottságokkal rendelkező qrvákkal szerintem.
2011. jún. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A férfit a szexuális kielégülésen kívül a vadászösztön is hajtja.
2011. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!