Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első sorban, fiuk figyeljenek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sorban, fiuk figyeljenek! : Ha szerettek egy lányt akkor nem azt akarjátok hogy minél előbb és többet együtt lehessetek? Barátom még várni akar, tőle függ minden! Én nem akarok elő hozakodni vele de nem tiltakoznék! Nem tudom meddig bírom még!

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Dede:)


Adj neki ajándékba egy doboz óvszert, következő alkalommal pedig egy szexi fehérneműt vegyél fel.

De Neked kell tudnod, mitől indul be egy férfi, próbálkozz:)

2009. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Alapból ez a helyzet, de vannak extrém esetek. Nekem pl volt egy rámenős barátnőm, akinél már tényleg rosszul éreztem magam a tempó miatt, amit diktált. Lehet, hoyg a te pasidnak is gyors a tempó.

De végül is kezdeményezhetsz te is, nem kell rá várni (a fiúk úgyis "feláldozzák magukat", ha szexelni kell:D), csak ne eröltesd túl a dolgot, hagyj neki is mozgásteret.

2009. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Na hát ez hihetetlen, hogy egy fiú nincs még felkészülve a szexre...

Végre egy lány, aki nem a várakozással van elfoglalva, hanem szeretne már együtt lenni úgy is a fiújával!

Óriási respect neked!


Frigid lányok, most mit javasoltok? Ha szereti majd vár meg ilyenek? Inkább meg se szólaljatok.


A kérdésedre válaszolva:

Hozd csak elő, hogy nagyon szereted és szeretnéd már benned érezni a férfiasságát. Egy hevesebb pettingnél előveheted a gumit. Szájjal felállítod és ráhúzod, aztán nesze neked.

Ha akkor sem akarja, akkor viszont meg kell beszélni vele, hogy ő akkor most mit is akar.

Ha nem akar veled lefeküdni, akkor ott valami elég nagy gixxer van. És természetesen nem veled!!


25/f

2009. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!