Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit gondoltok valakiröl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok valakiröl aki svédországban nött fel?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagytok rá, vagy inkább egy magyar fiú val mennétek bele komolyabb kapcsolatba?
2011. jún. 1. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha svéd az illető, akkor bármikor, de mondjuk amúgy is, tetszik a svédek alap természete, szóval nekem ha lenne választási lehetőségem akkor svéd. :)
2011. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább magyar srác :)
2011. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak azt gondolom, hogy jó lehet neki, hogy ott nőtt fel.

Nem gondolok különösebben semmit. Ha megismerkedek egy svéddel és jól kijövünk, megértjük egymást stb. Akkor kapcsolat is lehet belőle. De nem indul plusz ponttal nálam, csak mert esetleg svéd vagy Svédországban nőtt fel. :) Ugyanúgy kezel, mint a magyar pasikat is.

2011. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kezelem*
2011. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hát a lányok amilyen együgyűek lehet hogy izginek találják(hogy miért azt ők se tudják igazán)......de amint kiderül hogy nem vagy se szebb se jobb se erősebb de még lényegesen nem is gazdagabb mint egy Magyarországon felnőtt kortársad úgy mész a levesbe.

Egyfajta túlzottan megelőlegezett bizalom van a fejlett külföldi országokból jövőkkel és emiatt megkapják az esélyt de ehhez mérten sokat is várnak el tőlük.

Példáva illusztrálva ha néger jön egy magyar suliba minden tesitanár azt várja hogy ő lesz a suli kosárlabda-virtuóza de ha csak átlagosat nyújt úgy elmondják őt csalódottságukban minden sz@rnak

2011. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát, csak azért kérdezem, mert én svédországban élek, és végkép nem tudnám elképzelni hogy egy svéd lányal kezdjek kapcsolatott...


Mert nagyon furrák a családjuk, otthonuk, nem tudom hogy mondjam, de nem nekem valók.

Nem voltam magyar lányal se svéddel, de svédlányok nagyon nem tünnek érdekesnek.

2011. jún. 1. 19:17
 7/11 anonim ***** válasza:

"hát a lányok amilyen együgyűek lehet hogy izginek találják(hogy miért azt ők se tudják igazán)......"


Mert a pasik nem találják izginek a külföldi lányokat? Főleg a japán , vagy ilyen egzotikus szigetről érkező lányokat? Mindig csak a lányokat kell zabulni ezzek kapcsolatban, de a fiúk sosem csinálják azt amit a lányok:)..Érdekes. :D Na mindegy nem szándékozom vitát nyitni ez ügyben.



Miért olyan furák a svéd lányok?

A családjuk, otthonuk? Mitől? Ne az otthonát nézd, vagy a családját, hanem a Lányt inkább.

Persze, lehet fura egy magyar lány is. De ha neked ők jobban bejönnek, tehetsz egy kísérletet is akár. De nincs kizárva, hogy bennük is csalódni fogsz, vagy lehet őket sem fogod olyan érdekesnek találni. Ezzel csak azt mondom, hogy azt írod még nem volt kapcsolatod magyar lánnyal , eddig akkor csak vágyakozásról van szó. Lehet a valóság ennél másabb lenne. De egy próbát azért megér.

2011. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát igen egy próbát meg ér.
2011. jún. 2. 00:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek a harmadik válaszolóval. Nem attól függ, hogy hol nőtt fel, hanem hogy mennyire jövünk ki jól egymással, megtaláljuk-e a közös hangot stb. Persze biztos vannak olyanok, akiknek vonzó lehet, hogy svéd vagy, de azért ez még alapjáraton nem elég a boldogsághoz. :)

Kicsit off, de tényleg, miért olyan mások a svéd lányok? Túl divatmániások, vagy felszínesek, vagy miért?

2011. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

egyszerüen unalmassak :S


Nem igazán velük a lányokkal van gond, most hogy így lekell öket írnom, hanem mindent amit jelképeznek :D


Egy költöztetési cégnél dolgoztam egy ideig, és leggyakrabban svéd családok alkalmaztak,

és egy ilyen dolog, hogy van 3 felnött fiú a házban, és mégis alkalmaznak minket hogy cipeljük a butorokat, miközben ök néznek.

Nem bánom mert fizetést kaptam, de nekem ellég fura.


Meg olyan csúnya ócska bútoruk van mindegyiknek, pedig jó állásuk van, és szép házban laknak.


Meg hát nagyon unalmas, íznélküli kaját esznek.


Ès hát magyar lányok szebbek is mint svédlányok szeríntem..


Szóval valami a kisugárzássukkal van gond, és a kulturájukkal..

2011. jún. 4. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!