Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Télen hiába rágtam a fülét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Télen hiába rágtam a fülét, hogy fogyjon már egy kicsit, sportoljon vagy szőrtelenítsem semmi. Most meg hogy itt a nyár?

Figyelt kérdés

Télen úgy nézett ki párom mit egy malac. Elég szőrös alkat, a mellkasa az egész hasáig egybefüggően széles sávban szőrös, és képes volt 2-3 cm hosszú szörösen, hullafehéren, elhízva létezni. Kértem én hetente hogy na mostmár tényleg kezdjen magával valamit, mondta hogy fog-fog. Hát hiába vártam. Néha már ott tartottam hogy nem is kívánom, sőt ki is ábrándultam a testéből, aztán csodálkozott hogy nem fekszem le vele.

Most meg hogy itt a jó idő, saját magától ezeket megcsinálja. Miért? Sokszor van póló nélkül, persze gondolom hogy nem fogja mások előtt mutatni a punnyadt narancsbőrös hasát,derekát. Napozik, állandóan szőrtelenít, fogyókúrázik. 1000x jobban néz ki mint télen. Képes volt másokat meghazudtoló módon 8 kg leadni.

Télen ezt az én kedvemért miért nem tette meg?


2011. jún. 1. 19:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
most is neked akar tetszeni, itt a jó idő a kedve is jobb a sporthoz is jobban van kedve
2011. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%

Ha nekem ilyen feleségem lenne, én sem tennék meg érte ilyeneket.

De ha egy szép, csinos nőnek akarok tetszeni, akkor már inkább :)))

2011. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Télen tunyábbak az emberek a napfény hiánya miatt, nekem sincs kedvem semmit csinálni télen, a h.ülye szürke idő miatt, a napfény meg jókedvűbbé tesz, motiváltabbá!!!
2011. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
33%
Miért bunkó? Nekem se tetszene ha meghízna a párom. Nem úgy ismertem meg. Ez van.
2011. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom azért mert az nem jutott eszébe, hogy a szerelme ilyen kedves szavakkal illeti, hanem úgy szereti ahogy van... Na mindegy.


Most kijött a jó idő többen látják és nem akar égni mások előtt, meg gondolom már hallotta párszor, hogy milyen undorítóan néz ki és észbe kapott.


Amúgy a kapcsolatotokban baj van. Nekem nem az jött le, hogy te a szerelmedről beszélsz.... Kb. mint egy lábtörlőről...

2011. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Levander válasza:

Ez nem bunkóság.

A férfiaknak fogalmuk sincs arról, milyen veszélyei vannak a hasi elhízásnak. Gondolom, párod is jelentős részét a hasára hízta és annak a nagyja a hasüregi szervekre rakódott le.

Amúgy egyszerűen csak férfiból van. Ellustulnak idővel és nagy ívben tesznek a párjuk véleményére. Amit tudsz tedd meg érte. Gondolok itt az egészségesebb ételeket, ne vigyél haza édességet, készíts neki kalóriaszegény, de finom üdítőket így a nyár beköszönte alkalmából. Próbáld összehozni a haverjaival, aztán ők majd megizzasztják egymást. :)


Alapvetően mást nem tudsz tenni. Láthatóan makacs és majd csak akkor fog a hideg időszakban is aktívan élni, ha rájön, hogy mennyivel jobb vékonyabban. :)


Ennyi a véleményem és tanácsom ezzel kapcsolatosan.

2011. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Hát, én nem tudom egyeseknek hogy tetszhet egy szőrtelen férfi test, főleg mellkas, de nekem nagyon kiábrándító. A mackósak pedig a gyengéim, engem nem zavart volna és képtelen lennék kiábrándulni belőle.
2011. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagy te bunkó.Paraszt vagy.Nem azért,mert megkérted,hogy kezdjen magával valamit,hanem amiket írsz róla.Szörnyű.
2011. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Egyébként most már azt mondja, hogy mennyivel jobb, hogy lefogyott egy csomót. És azt is mondta, hogy mekkora h*lye volt, hogy nem fogyott le hamarabb és többet nem akar kövér lenni. És igen, én is mikor megismertem őt, kb olyan volt mint most vagy még vékonyabb.

Örülök hogy változtatott, csak azon gondolkoztam el, hogy miért most teszi mindezt és miért nem korábban tette.

2011. jún. 1. 19:29
 10/29 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes ha a feleség sértegeti a dagadt disznó férjét az bunkó,de ha a férfi szól két szót mert asszonya felszedett pár kilót és undoritónak tartja az agyon van magasztalva itt.Képmutatás magas fokon magyar jellem sajnos.
2011. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!