Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nálatok megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok megcsalásnak számít hogyha a barátnőtök másik csajjal smárol? Akárhol.

Figyelt kérdés

Legyen az szórakozóhelyen vagy otthon, részegen vagy józanul.

Ha nem, akkor nálatok mi a megcsalás fogalma?


2011. jún. 2. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Egyáltalán nem! Sosem zavart pedig volt rá példa és hármas felállás is! Aki erre féltékeny az agyilag beteg! Menjen el orvoshoz!
2011. jún. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Higgany ***** válasza:
Én mondtam barátnőmnek, hogy csak akkor nem minősül megcsalásnak ha nézhetem, vagy ha nem vagyok ott felveszik :D
2011. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem poly kapcsolat, akkor nemtől függetlenül megcsalás. Semmivel sem kevésbé szexuális jellegű ha egy lánnyal lép félre.

Az akoholtól nem lesz valakiből más ember, se otthon se buliban. Ha az a csaj kell neki, hagyjon ott (vagy én hagyom ott) de a hátam mögött ne kavargasson.

2011. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha más férfiak/fiúk/pasik miatt csinálják egymással egy lánnyal, akkor megcsalásnak veszem. Ha azért mert kíváncsiak akkor alap hogy nem. Nekem akkor számít megcsalásnak ha valami gyíkkal "smárolna". Ha Bruce Willis-sel tolná sem venném annak :D
2011. jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsoval egyet értek.
2011. jún. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Illetve ezzel:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:38

2011. jún. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dehogy! Sőt, ha felb@ssza az agyam valamivel, ezzel le is tudna nyugtatni 1 mp alatt :D
2011. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Még jó hogy... fura elképzeléseik vannak egyeseknek a szerelemről és a kapcsolatokról...

Szerencsére az én barátnőm van annyira erkölcsös és értelmes, hogy meg se forduljon a fejében, hogy lányokkal csókolózgasson, az meg pláne, hogy kíváncsiságból, az meg mégannyira se, hogy én ezt majd elnézem neki... a részegség meg nem is létezik.

2011. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De sokan meg azt hajtják, hogy a csók nem számít megcsalásnak (ellenkező neművel sem, ezt ezen az oldalon is írták páran. Na mind1)...

Mikor csókolóztam a barátnőmmel (amúgy ott volt 1 indíték, hogy vkivel kib@sszak, de ez hosszú), barátom meglepődött, nem örült neki mondjuk, de nem is zavarta különösebben.

2011. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán nem! Sosem zavart pedig volt rá példa és hármas felállás is! Aki erre féltékeny az agyilag beteg! Menjen el orvoshoz!"


Inkább az a beteg, aki arra gerjed, hogy a nője egy másik csajjal smárol.

És igen, ugyanolyan megcsalás.

2011. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!