Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek megcsalásnak számítana, ha a barátnőtök egy másik fiúval csókolózna?

Figyelt kérdés
Nem tettem semmi ilyet, csak kíváncsi vagyok rá. Lány vagyok.
2009. máj. 4. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
teljesen megcsalás kategória....
2009. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
aki tényleg szerelmes a másikba, az nem csinál ilyet, semmilyen körülmények között...
2009. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és ha a fiú nagyon elhanyagolja a barátnőjét és így a csaj más karjaiba menekül fájdalmában?
2009. máj. 4. 21:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

áttekinteném a körülményeket...ha be volt rúgva vagy esetleg drogálva és ezenkívül mégcsak nem is flörtölget, akkor megbocsájtanám, mivel mindenki megérdemel egy második esélyt...amúgy ez fordítva is megtörténhet.

Azért nem kell olyan komolyan venni, h ha vki szerelmes akkor nem csinál ilyet, mert ha így vesszük akkor ha valaki normális akkor nem csinál semmi ostobaságot...de hát ez is megtörténik.

2009. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
21:05-ös vok...nem láttam mivel egészítetted ki. Hát ha már hanyagolják egymást akkor inkább váljanak szét, és ha majd fognak hiányozni egymásnak akkor jöjjenek megint össze. Nincs értelme erőltetni.
2009. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"és ha a fiú nagyon elhanyagolja a barátnőjét és így a csaj más karjaiba menekül fájdalmában?"


ilyenkor nem más karjába kell menekülni, vagy ha mégis, maradjon is ott.

2009. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ettől még megcsalás. De előbb meg kellene beszélni, hogy miért is hanyagol el stb. Ha pedig nem változik a helyzet, akkor jobb előtte szakítani.
2009. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha más karjába menekül, hozzám már utána ne jöjjön vissza, mert ott kloffolás lesz:D

Amúgy is, minden kapcsolat hullámvölgyekből áll, és ha a mélyponton valaki másfelé kacsingat, érdemes újra átértékelni a kapcsolatot...

-Reaper-23/F

2009. máj. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút. Amúgy a részegség sem indok erre, mert ha én valakit szeretek, akkor még részegen sem csókolózok más lánnyal.


Ha meg a pasid elhanyagol... akkor miért vagy vele?

2009. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A válasz, abszolút Igen megcsalásnak számít.
2009. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!