Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam meg az igazat?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm szerelmes pont abba a pasiba akibe én.De nem akarja bevallani nekem se és saját magának se.A fiú miután bevallotta ,hogy én jövök be neki a barátnőm szerzett magának egy ronda srácot és azt mondja ,hogy ő halálosan szerelmes belé(barátnőm a srácba).De még mindig órákon nézi az úgymond pasimat...és próbál a barátnőm olyan lenni mint én .Pl:ha én le akarok egy picit fogyni ,akkor ő is,ő nem nagyon szokott tanulni ,de amikor én tanulok akkor ő is.Ha én ölelgetem a majdnem pasim ,akkor ő odamegy a barátjához és a szemünk láttára ölelgeti.Na de akkor megmondjam?
2011. jún. 3. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit akarsz neki megmondani?
2011. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt hogy ő szereti a majdnem pasimat...:D
2011. jún. 3. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Kinek, mit akarsz megmondani? De mindegy is. Mindenkinek, mindent megmondhatsz, A legjobb, legcélravezetőbb az őszinteség. Azzal senkinek nem ártasz. Legfeljebb lesz, akinek fáj. De túl éli.
2011. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Max összevesztek. De ezt csak féltékenységből csinálja. Hány évesek vagytok?
2011. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
15-16 de régi barátnőjét is úgy mocskolja...s nem akarom ,hogy az legyen a vége
2011. jún. 3. 15:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem kinek mit akarsz megmondani. Az ő pasijának, hogy a csaj a te barátodat szereti? Felesleges megmondanod. Ha nem működik nekik majd szétmennek. Ha le akar fogyni mikor te vagy tanul mikor te az miért baj? Neki is csak hasznára válhat, és ha tényleg barátnők vagytok még segíthetnél is neki. Nem is értem a problémát inkább örülj, hogy nem elvenni próbálja a ''majdnem pasidat'' hanem talált magának mást. Gondolom ki akarja mutatni hogy igen is ő is jól érzi magát. Még ha nem is így van. Inkább légy te egy kicsit megértőbb.
2011. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megértő lennél ha te egy olyan srácba lennél belezúgva akibe a barátnőd is?Amúgy meg azért utánnoz ,mert azt hiszi ,hogy így bejön a srácnál...
2011. jún. 3. 15:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Leírtad, hogy a srác megmondta, hogy neki te kellesz. Amúgy se értem mi ez a ''majdnem pasim'' dolog. Most akkor a párod vagy nem? Ha te jössz be a srácnak akkor úgyis tök mindegy hogy ő mit csinál. Továbbra is feleslegesnek tartom, hogy bárkinek bármit is mondj. Majd ha a barátnőd is felnő agyilag akkor lesz értelme mondani neki bármit is.

Az ilyen meg nem barátnő. Tehát megint csak felesleges megmondani neki.

2011. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján te vagy az, aki nem jó barátnő.

Mégis mi bajod azzal, ha ő is szerelmes a "kiszemelt" srácba?

Az érzéseit senki nem tudja befolyásolni.

Gondolom a másik sráccal is azért jött össze, hogy túl tudjon ezen lépni, ahelyett, hogy nyomulna a "majdnem pasidra".

Elég nehéz neki ez így is és akkor te még meg is aláznád.

Hát gratulálok, csodás barátnő vagy.

Bár igen, mondd el, hátha utána majd szóba sem áll veled és így legalább találhat igazi barátokat...

L/24

2011. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!