Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a "palik" a szemetek, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a "palik" a szemetek, akik miatt elromlanak a kapcsolatok, mert így megbízhatatlanok, úgy megbízhatatlanok, akkor miért több az, hogy a lány csalja meg a barátját, a lány esik ki, a lány lép le az első bukkanónál?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Honnan tudod,hogy az a több,hogy a csaj lép le?
2009. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem általános, de sajnos velem is több csaj volt már szemét, ahhoz képest, hogy a sztereotípia az, hogy a férfiak a gonoszak. Én azért bízom még a nőkben, hogy csak én találtam meg rosszakat:)


17f

2009. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ehhe...én egy 19 éves lány vagyok és mostperpill nem tudom,mit gondoljak a férfinemről:P A kisebb komolytalan próbálkozásokról nem beszélve,akik csak az ágyig gondolták volna komolyan,mindkét"komoly" barátom átvert,kihasznált,megalázott,lenézett,bántott fizikailag és lelkileg is,pedig megbíztam bennük,főleg az utóbbiban,mert mindenemet odaadtam neki az életemnél is jobban szerettem,rá építettem mindent...erre most meg ha utólag visszagondolok,leesett hogy engem nagyon nem érdemelt meg ez a "pali",semmibe vett,érzéketlenül kihasznált,dobált mint egy rongyot és nekem mindezt vagy tűrnöm kellett,vagy mehettem...oké,mondjuk mehettem volna, de nem akartam mert imádtam:P:)és tudom, hogy ő is engem...csak valahogy...fura volt a hozzáállása a dolgokhoz:S most ezek után ne legyen rossz véleményem a pasikról?
2009. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

13perF

Hát, én dobtam a csajom egy másikért, szóval...

2009. dec. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!