Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért dohányzik sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dohányzik sok lány divatból? És miért nehéz olyan lányokat találni, akiknek nem a bulik meg a komolytalan kapcsolatok a célja?

Figyelt kérdés

Sajnos miután megismerem jobban a lányokat, vagy telik az idő, mindenki ilyen lesz:( miért? mások is tapasztalják ezt? Miért kell beállni a sorba és követni ezt a "rib*nc életvitelt"?


(ja, és mielőtt azzal jönne valaki, hogy biztos nem volt még barátnőm, azért mondom ezt.... de igen volt, csak bizonyos körülmények miatt tönkrement, de ez nem ide tartozik)


18/F


2011. jún. 3. 21:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, látod már itt is jött egy csomó, hatalmas élettapasztalattal rendelkező csaj. :D

Hát húúú, én se bagózok, sőt, ki se próbáltam, pedig már 21 vagyok! És? Ettől nem vagyok rossz vagy jó ember, ha valaki divatból rászokik az hülye és még gyerek. Uhh, hát a partizás is jaj, csak épp egy keveset iszok, véletlen se azért, hogy találjak valakit... Ugyan már, ez mind álszentség. Vannak normális csajok, csak nehéz megtalálni, mivel a zöme jól elvan a párjával általában. :D Olyan csajt keress, akinek kialakult egyénisége van már, azt ugyan nem változtatják meg a csitri barátnői, és nem hiszi el, hogy minden pasinak csakis a partiribi típusú csajok kellenek és ezért nem is válik azzá. Legalábbis szerintem ezzel lehet gond. (hát most hozhatnám én is a saját példám, de nem teszem, mert nem gondolom hogy én lennék az álomnő xD)

Ha meg kifogsz egy bizonytalan kislányt, változtasd azzá, akit akarsz, ne hagyd elzülleni, és tartsd távol az idióta haverjaitól, lehet, hogy morci lesz, hogy miért utálod a barinőit, és a végén otthagy, akkor nem érte meg. Ha rád hallgat, akkor már van köztetek valami, és noha nem szép dolog befolyásolni valakit, de pár év múlva lehet, hogy hálás lesz érte. ;) Sok sikert!

2011. jún. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Lány létemre úgy gondolom, hogy igazad van, tényleg ilyenek a lányok, de azért mert a fiúknak akarnak megfelelni..sajnos

18l

2011. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"Ha meg kifogsz egy bizonytalan kislányt, változtasd azzá, akit akarsz, ne hagyd elzülleni, és tartsd távol az idióta haverjaitól"


Látod, ez az, ami lehetetlen...:(



Utolsónak meg: De ha mégis van olyan fiú, akinek nem ezek az értékei, az meg nem kell nekik, mert nem elég "izgi" vagy én nem tudom...Pedig pl én sem élek betokzódott, átlagos módon kicsit sem, aztán mégis itt tartok...

2011. jún. 4. 16:25
 14/19 anonim ***** válasza:

Ezért van az hogy a házasságok fele, válással végződik.

Az oktatást, iskolákat lezüllesztik, és a gyerekek is lezüllenek.

Az lesz az "izgi" aki egy semmirekellő.

2011. jún. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
22:22-nél a pont. :)
2011. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dohányzok, és nem vagyok ri.banc féle se, de ugyan így nem találok normális pasit hasonló okokból. Ilyen szar az élet.. a normális emberek nehezen találják meg egymást. 21L
2011. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
utolsó: sajnos :(
2011. jún. 5. 19:44
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért mert akik nem teszik mint jómagam a kiközösített szférához fognak tartozni.Ha pedig valaki kiközösített mindenki elkerüli azonban ennek ellenére én inkább vagyok az mert nem leszek olyan szánalom h beálljak csak h befogadjanak.17/l
2011. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezt értékelem:) így tovább!
2011. jún. 15. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!