Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó lennék ha megmondanám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó lennék ha megmondanám volt barátomnak hogy nem szeretnék vele beszélni?

Figyelt kérdés
én még szeretem,szakításunk után folyamatosan beszélünk de egyre jobban érzem azt hogy azt hogy nem kellene,mivel így nehezebben felejtem el,ráadásul neki már van egy másik lány...
2011. jún. 4. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem lennél bunkó és ha elmondod neki megérti hogy te így nem tudsz rajta túllenni
2011. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lennél az.Én alapból nem értem,hogy szakítás után miért kell egymással haverkodni.
2011. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Attól függ hogy közlöd vele.
2011. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lord Sad and Bad ***** válasza:

Nem lennél bunkó,részedről ez maximálisan megérthető,elvégre külön vagytok,a saját érdeked kell nézned.

Kulturáltan de határozottan közöld vele.

2011. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Várj nem értem, akkor ti most azt mondjátok, hogy a szakítás után fenntartani a normális kapcsolatot az beteges?
2011. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem az hogy beteges,csak ha sokat beszélünk nehezebben felejtem el...
2011. jún. 27. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!