Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszakítsam a kapcsolatot Vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StephanieXx kérdése:

Megszakítsam a kapcsolatot Vele?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatom van egy sráccal.Sajnos több volt benne az érzelem,( az én kérésemre ) és én azt hiszem szerelmes lettem.

Ő soha nem lesz belém.


A kérdésem az lenne, hogy megszakítsam a kapcsolatot Vele, vagy csak a szexkapcsolatot?


2011. jún. 4. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Hát igen...cseréld le, mondjuk én szívesen a helyébe lépek:D
2011. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te tudod meddig bírod... De mivel feltetted a kérdést biztos rossz. Nekem is volt ilyen túl érzelmes vagyok a szexkapcsolathoz. Én teljesen megszakítottam velük a kapcsolatot, mert könnyebb.
2011. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt csináld ami jólesik, ha pedig már nem esik jól ne csináld, ilyen egyszerű..
2011. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem volt már ( csak az volt szinte ) és soha nem volt problémám...

Reggelente simogatja az arcom, csinál reggelit, éjszaka szorosan átölel,dvd-ünk együtt.

Ah, túlságosan közel engedtem magamhoz.

2011. jún. 4. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ez pillanatnyilag mindkettőtöknek jó, akkor szerintem maradj meg ebben a kapcsolatban addig, amíg nem akarsz egy komolyabbat.
2011. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a helyedben amíg nem találnék normális hozzád illő srácot akibe bele tudsz szeretni és ő is beléd addig megtartanám.


Csak szexkapcsolat, szóval pasizhatsz....nemde?

2011. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

velem is ez volt. a tenyerén hordozott, mikor együtt voltunk, közben meg nem érdekeltem komolyan.

én nagyon szenvedtem ettől, úgyhogy nemrég megszakítottam vele minden kapcsolatot. nagyjából minden nap bőgtem emiatt.


ha te nem érzed magad pocsékul, csináld. de ha szarul esik, akkor jobban jársz, ha lelépsz. ezt senki nem érzi helyetted, neked kell tudni.

2011. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ! :-)


Vele maradok, amíg nem jön olyan fiú, aki érdekelne komolyan.

Hiszen édes, jó fej..és minden nagyon jó... A féltékenységemet..meg addig legyűröm valahogyan :-D

:))

2011. jún. 7. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!